gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nasıl hamile kalınır, hamile kalmam için yöntemleriniz var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben yaklaşık 5 aydır hamile kalmak için denemeler yapıyorum. Yani denemeler derken bebek istiyoruz beş aydır ama bir türlü hamile kalamıyorum. Şimdi sizlere şunu sormak istiyorum. Hani meninin tam yumurtada oturması için bir hareket yada yöntem vs var mı kızlar ? ( bu arada ikimizdede sorun yok kontrolleri yaptırdık ) Yani ne bileyim bir duruş belki bir kür sizlere sormak istiyorum. Bu sitede baya hamile kişi var Allah rızası için lütfen varsa bana yöntemleri söyleyin. Psikolojimizi bu durum çok etkiledi haftada 3-5 yapıyoruz hala sonuç yok hala sonuç yok birşeyler ters gidiyor doktorlar hiç sorun yok sizde diyorsada ne bileyim kafam allak bullak oldu işte. Umarım banada güzel ve kolay bir yöntem söylersiniz. Saygılar.
    Ebru

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Sevgili Misafir, nasıl ve ne zaman hamile kalınır ve hamile kalmak için gerekli tüm yöntemler ve bilgiler için BURAYA TIKLAYIN yumurtlama ovülasyon hakkında bilgiler edinin.
    Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

nasıl hamile kalınır, hamile kalmam için yöntemleriniz var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Takvim yöntemiyle nasıl hamile kalınır?

Takvim yöntemiyle nasıl hamile kalınır?

takvim yöntemiyle hamilelik,takvim yöntemiyle hamile kalanlar,takvim yöntemiyle hamile kalma,takvim yöntemi kullanarak hamile kalma,takvim yöntemi ve gebelik hakkında bilgiler Asagida yer alan hamilelik ile ilgili yazimizda takvim yöntemi ile hamile kalmaktan korunmak ile ilgili bilgiler yer almakta. Hamile kalmamak icin kullanilan takvim yöntemi her ne kadar %100 guvenilir olmasada...
  2. Nasıl hamile kalınır, hamile kalma yöntemleri Gebelik

Nasıl hamile kalınır, hamile kalma yöntemleri Gebelik

Nasıl hamile kalınır lütfen biriniz bana tam anlamı ile hamile kalma yöntemleri gebelik hakkında detaylı olarak bilgiler yazabilir mi bu arada ne kadar manidar ben bu soruyu size sorar iken doğrulama sorusunda hamilemiyim yaz diyordu ayyyy çok sevindim ya ben inşallah bende bi gün hamile kalabilirim.
  3. Nasıl hamile kalırım?

Nasıl hamile kalırım?

Kadınların herhangi bir ayda gebe kalma olasılıkları %20-25 arasındadır. Çiftler bilgi eksikliği nedeni ile yaptıkları bazı davranışlar yoluyla bu olasılığı azaltabilirler. Kısır olduklarını düşünen bazı çiftlerde alınacak basit tedbirler ve uygulanacak çok kolay yöntemler ile hiçbir tedaviye gerek kalmadan gebelik elde edilebilir. Uygun zaman Gebelik isteyen çiftler için cevaplandırılması...
  4. Bebek isteyenler için öneriler

Bebek isteyenler için öneriler

Bazı çiftler çok istedikleri halde çocuk sahibi olamadıklarından yakınır ve ne yapmaları gerektiğini öğrenmeye çalışırlar. Eğer eşinizle karar verdiniz ve çocuk istiyorsanız öncelikle yumurtlama günlerini ve hesaplamayı bilmelisiniz. Gebelik için en uygun zaman, yumurtlamanın olduğu gün ve bu günden beş gün öncesidir. Kadında yumurtlama günü regl döngüsünden(=regl’nin ilk günüyle bir sonraki...
  5. Hamile kalmak için ne yapmalıyım ?

Hamile kalmak için ne yapmalıyım ?

Günümüzde birçok evli çift çocuk sahibi olma konusunda bir takım sıkıntılar yaşamaktadır.Bu sıkıntıların nedeni olmakla beraber nedensiz de çocuk olmayabilir.Sayfamıza çocuk sahibi olmak isteyen bayanlar tarafından bir çok sorular almaktayız.Bu sorular nasıl hamile kalırım hamile kalmak için neler yapmalıyım,hamile kalmanın yolları gibi..Bu soruların cevabını elimizden geldiğince sizlere...

Sayfayı Paylaş