gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl Hesap Vericeksin Sen Allah'ına?

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Kutsi - Hediyem Olsun

kaynak:diyemediklerim

Nasıl Hesap Vericeksin Sen Allah'ına? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah'tan nasıl korkmalı

Allah'tan nasıl korkmalı

Emir ve yasaklarını hafife almaktan çok çok korkmalı Sözü ile fiilinin birbirini yalanlamasından korkmalı Herşeyi kuşatan rahmetinin kapsamından çıkmaktan, bunu netice verecek hallerden korkmalı İnsanların kınamasından değil, Allah’ın gazabından korkmalı Kelâmını yanlış anlamaktan, yanlış anlatmaktan, hele de dünya menfaati için eğip bükmekten ödü kopmalı Mahlukâtını, özellikle de...
  2. sen beni güldürdün Allah'da seni güldürsün :)

sen beni güldürdün Allah'da seni güldürsün :)

hahahaha ilahi osman sen beni güldürdün allah da seni güldürsün +hihhoh puahahahahaa zuasahahahahaas -osman noluyo lan +allah güldürmeye başladı abi beni zuhahaha -lan o mecazdı +banane duramıyorum lan hihhohhhaa puhahahaa -hihhohhha sen beni güldürdün allah da seni güldürsün + -sen bana yemek ısmarladın doyurdun allah da seni doyursun +eyvallah saol -sen bana saol dedin allah da...
  3. Yonja hesap nasıl kapatılır

Yonja hesap nasıl kapatılır

yonja nasıl kapatılır yonja hesabı nasıl kapatılır üyeliği iptal edilir üyelik iptali siber üyelik iptali Yonja hesap islemi, Yonja hesap kapatma, Yonja hesap nasil kapatilir, Yonja sifre degistirme, Yonja sifre islemi, Yonja sifre nasil degistirilir, yonja.com Hesap kapatmak Geçen gün Msn´de bir kız arkadaşım yonja.com adresi nasıl kapatılıyor biliyormusun diye bir soru sormuştu....
  4. Allah'ım Sen Dualarımızı Kabul Eyle...

Allah'ım Sen Dualarımızı Kabul Eyle...

allahım dualarımı kabul et Hep birlikte aşağıdaki duanın bitiminde Amin diyelim arkadaşlar.Rabbim herkesin dualarını kabul eylesin(Amin) Allahım dara düştüğünde seni hatırlayanlardan değil geniş vakitlerde sana iltica eden kullarından eyle bizi Allahım dua ettiğinde duaya icabetin istenenin istendiği zaman olması gibi anlayıp, dua ettim neden olmadı diyenlerden değil, duasına anında cevap...
  5. facebook hesabımı nasıl dondurabilirim

facebook hesabımı nasıl dondurabilirim

Merhaba.Facebook hesabımı yurtdışına gitmem sebebiyle bir süreliğine dondurmak istiyorum çünkü hiç ilgilenmeye fırsatım olmayacak.Acaba dondurma işlemini nasıl yaparım?

Sayfayı Paylaş