gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nasıl hızlı makyaj yapabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar sabahları okula giderken makyaj yapıyorum haliyle ama çok uzun sürüyor. Bu arada üni okuyorum onu da söyleyeyim :) Nasıl hızlı makyaj yapabilirim, yüyolarınız var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çalışan bir iş kadını, vakti olmayan bir anne ya da bir öğrenciyseniz makyaj hızlı hayatınızı aksatıyor zaman kaybı yaşatıyorsa sizinle paylaşacağımız bu küçük tüyolar oldukça işinize yarıyacaktır..
    Makyaj ile daha güzel görünümlü bir bayan olabilmeniz mümkündür. Makyajın bayanlar açısından bir çok yararı vardır. Örneğin yüzlerinin istemedikleri bir yerlerinde var olan beni fondoten ile kapatabilirler. Ayrıca bazı bayanlar gösterişlerine dikkat ederler.

Ruj yerine renksiz parlatıcıları kullanırsanız zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Taşırarak sürme kaygınız olmaz, rujun aksine sürekli tazelemeniz de gerekmez. Üstelik canlı ve genç bir görünüm elde etmiş olursunuz

Dudakları daha belirgin yapabilmek oldukça mümkündür. Gözler çekilen sürmelerde gözleri daha çok önplanda tutmaktadır. Makyajın bir diğer özelliği ise bayanları şekilden şekilde geçirmesidir. Örneğin ağır tonda makyaj yaparsanız daha asil bir görünümde olur.

karakuzu bunu beğendi.
nasıl hızlı makyaj yapabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 Dakikada en iyi makyajı nasıl yapabilirim

10 Dakikada en iyi makyajı nasıl yapabilirim

10 Dakikada Büyüleyici Makyaj 10 dakikada uygulayacağınız makyaj ile büyüleyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. 2 dakikada dumanlı gözler Gözlerinize uygulayacağınız belirgin eye liner ya da göz kalemini pamuk ile dağıtarak akşam için dumanlı bakışlara sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde göz kaleminize uygun far da kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı otobüste bile iki dakikada yapabilirsiniz. 2...
  2. buğulu göz makyajını nasıl yapabilirim

buğulu göz makyajını nasıl yapabilirim

Göz makyajımı buğulu yapmak istiyorum hani Beren Saat 'in göz makyajından. Ona bayılıyorum. Nasıl yapmam lazım bu makyajı ?
  3. Jennifer Lopez makyajını nasıl yapabilirim

Jennifer Lopez makyajını nasıl yapabilirim

JLo ya bayılıyorum ve yakından takip ediyprum ama bir beceremediğim onun makyaj stili. Jennifer Lopez makyajı nasıl yapılır bilen var mı ?
  4. Kedi Gözü Makyajını Nasıl Yapabilirim ?

Kedi Gözü Makyajını Nasıl Yapabilirim ?

Bu konu; kedi gözü makyajı yapımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların vazgeçilmezi olan makyajı en güzel şekilde yapmak için biraz el becerisine sahip olmak ve renklerin uyumu hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Bazı makyajlar da iddialı olmaları sebebiyle zaman zaman moda olur ve bir sonra ki sene pek rağbet görmeyebilir. Bu makyajlardan birisi de kedi gözü...
  5. Nasıl Daha Hızlı Makyaj Yapabilirim?

Nasıl Daha Hızlı Makyaj Yapabilirim?

Bu sayfa; Nasıl Daha Hızlı Makyaj Yapabilirim konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi doğallık ve sadelik her alanda ön planda. Bu noktada az makyaj yapmak da kadınlar tarafından tercih ediliyor. Eğer siz de çok önemli bir davete katılmayacaksanız, makyajınızı her zaman sade tutmalısınız. Bu sayede zaman da kazanabilirsiniz. Bunun dışında en iyi ve hızlı...

Sayfayı Paylaş