gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nasıl Kusursuz Sarışın Olunur?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sarışın olmanın yolları, sarışın olma yolları, sarışın olmak için
    Sevgili melekler, zaman zaman tarzınızı değişmek, havanızı yenilemek isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda kadınların pek çok seçeneği var. Bu gibi durumlarda işe saçlardan başlanır. Hele de saçlarınız koyu renkse ilk iş saç rengi açılır. Ama sarışın olmak hem maddi hem manevi düşünülmesi gereken bir değişimdir. Zira sonradan pişman olmamak için enine boyuna iyice düşünmek lazımdır. Eğer siz de sarışın olmayı düşünüyorsanız, buyrun aşağıdaki maddeleri bir gözden geçirin, nasıl cevaplar vereceksiniz bakalım.. :)

sarisin.jpg

Nasıl Kusursuz Sarışın Olunur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Zengin Olunur

Nasıl Zengin Olunur

nasil zengin olunur nasıl zengin olunur iş adamı nasıl iş sahibi olabilirim adamı İnsanlar boşuna zengin olmuyormuş vallahi bu yazıyı okuduktan sonra daha iyi anladım.Zeka her şeyin başı arkadaşlarım... New York'ta bir bankanın önünde duran son model Rolls Royce otomobilden inen adam, hızlı adımlarla bankaya girdi ve önüne çıkan ilk görevliye, bireysel kredi için başvuruda bulunmak...
  2. Nasıl Avukat Olunur

Nasıl Avukat Olunur

Nasıl Avukat Olunur ben avukat olmak istiyorum ama nasıl avukat olunur bilmiyorum. Avukat olmak için ne gerekiyor hangi bölümü okumak lazım lütfen yazın.
  3. Nasıl Sarışın Olurum?

Nasıl Sarışın Olurum?

Bu sayfa; Nasıl Sarışın Olurum konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ırk olarak buğday ve esmer tenli olduğumuzdan, çocukluktan itibaren hep bir sarışın olma hevesi içimizde mutlaka vardır ve hayatımızın belli bir döneminde pek çoğumuz sarışınlığı denemimişizdir. Ancak şu unutulmamalıdır ki, her cilt rengine sarışınlık yakışmaz. Buğday ve açık tenlilerde çok daha doğal ve...
  4. Kusursuz makyaj nasıl yapılır ?

Kusursuz makyaj nasıl yapılır ?

kusursuz makyajın püf noktaları,kusursuz makyaj nasıl olmalıdır,kusursuz makyaj önerileri,kusursuz makyaj yapımı,kusursuz makyaj hakkında bilgiler 1-Makyajın yüzde doğal ve güzel durması için cilt tipine uygun ürünler seçmek, makyajın ilk şartıdır. 2-Kapatıcıların cilt rengiyle uyumu mutlaka uygun ışıkta denenmelidir. 3-Fondöteni alttan cilt gözükecek kadar ince sürmek, doğal görünmesini...
  5. Kusursuz makyaj nasıl yapılır ?

Kusursuz makyaj nasıl yapılır ?

Bir makyajın kusursuz olması için, hangi makyaj malzemesinin nasıl bir cilde uygulanacağı çok önemlidir. Örneğin nemli bir cildiniz varsa, makyajın yüzünüzden akmaması için makyaj sabitleyici sprey kullanmanız gerekir. Eğer kuru bir cildiniz varsa, nemlendirmek için alkolsüz tonikleri tercih etmelisiniz. Şimdi sırasıyla kusursuz bir makyaj için gereken makyaj tekniklerini inceleyelim....

Sayfayı Paylaş