gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nasıl Mekik Çekilir bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben kış aylarında 5 kilo fazlalık yaptım ve göbek kısmımda bu fazlalığım kilo vermek için diyete girdim ama bir de şu göbekten kurtulmak için evde mekik çekmek istiyorum da nasıl yapacam bilmiyorum acaba Nasıl Mekik Çekilir bilen var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nasıl Mekik Çekilir

Mekik Çekmenin Kuralları

En iyi mekik hareketi alet kullanmadan doğal yöntemle yapılır. Bir çok mekik çekme şeklinden en çok bilinenini aşağıdaki adımları uygulayarak yapabilirsiniz:

Yumuşak ve düz bir yere varsa egzersiz minderinizin üzerine sırt üstü uzanın.
    Belinizin altında hiç boşluk kalmayana kadar ayaklarınızı kendinize doğru çekin. Ayaklarınızın ucu karşıya bakar durumda ve dizleriniz yaklaşık 90 derece bükülü durumda olmalıdır.
    Her iki elinizi de başınızın arkasına götürün. İki eliniz birbirine değmeyecek şekilde, ellerinizle başınıza hafifçe destek olacağınız bir pozisyonda durun.
    Nefes alın. Nefesinizi verirken başınızı omzunuzla birlikte ileri doğru hareket ettirin. Bunu yaparken ellerinizle başınızı yada boynunuzu çekmeden tüm kuvveti karın kaslarınızdan aldığınızdan emin olun.
    Vücudunuzun belden yukarısını, karnınızda bir yanma hissedecek kadar yerden yükselmesine izin verin. Örneğin omuzlarınızı yerden 15-20 cm kadar kaldırmanız sizin için yeterli olabilir, ideal olanı siz belirleyin.
    Başınızı ve omuzlarınızı tekrar yere koyarak hareketi tamamlayın.

Nasıl Mekik Çekilir bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk nedir nasıldır bilen var mı

Aşk nedir nasıldır bilen var mı

* Aşk, iyi geceler öpücüğünü uzun tutmaktır. Beklentidir. * Aşk, delicesine flört ederken yanındakinin hiçbir şey yapmama hakkını teslim etmektir. * Aşk, bir saygıdır, zaaflarınız olduğunu ortaya çıkarır. Kabullenmektir. * Aşk, şimdi zamanı değil diye beklemeyi bilmektir. Sabırdır. * Aşk, saçlarda başlayıp topuklarda biten bir gezintidir. Keşiftir. * Aşk, sevişelim demeden sevişmek,...
  2. Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen var mı?

Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen var mı?

Arkadaşlar ben evde künefe yapmak istiyorum bizim buralarda künefe bulmak çok zor bulsanızda çok pahalı olur o yüzden evde yaparım dedim ama tarifini bilmiyorum nasıl yapabilirim:S Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen varsa yazsın bana
  3. 1. Abdülhamit Nasıl Öldü bilen var mı

1. Abdülhamit Nasıl Öldü bilen var mı

Tarih konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlarım var ise bana 1. Abdülhamit Nasıl Öldü yazarsa çok sevinirim. Şimdiden 1. Abdülhamit ölümü hakkında ki bilgiler için çok tşkler.
  4. Nod32 antivirüs nasıl kaldırılır bilen var mı ?

Nod32 antivirüs nasıl kaldırılır bilen var mı ?

Nod32 antivirüs nasıl kaldırılır bilen var mı ?
  5. şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

Merhaba melekler, geçen gün arkadaşımda şelale kek yedim bayıldım, görüntü de çok güzeldi. Ama tarifi almayı unuttum şimdi arayıp ta isteyemem de, siz nasılsa bilirsiniz diye düşündüm :)

Sayfayı Paylaş