gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nasıl MİT Ajanı Olunur ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Nasıl Mit Ajanı Olunur, Mit Ajanı Nasıl Olunur

Yüzünüze bir gülümseme yayıldığını görüyor gibiyiz melekler ancak bu da bir iş ve misafirimiz öğrenmek istemiş, biz de ajanlık bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz :)

Kamuya Açık Alanlarda Verilen İlanlar İle Mit Ajanı Alımı yapılıyor...Alım için Herhangi bir Tahsil Durumu Gerekmiyor,,
    Kişilerin İş Konumları Yada Bulundukları Ortama Göre (Haberleşme Anlamında)Görevlendirilirler..

Normal Bir Devlet Memuru Gibi Çalışırlar..Tabi Gizli Olarak..

Nasıl MİT Ajanı Olunur ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MİT Ajanı olmak istiyorum

MİT Ajanı olmak istiyorum

mit olmak için gerekenler ajan olmak için gerekenler mit istiyorum ajan istiyorum başvuru MİT Ajanı olmak istiyorum Sön dönemin parlayan oyuncularından biri olan Aslı Tandoğan, en büyük hayallerinden birininde casus olmak olduğunu söyledi Sön dönemin parlayan oyuncularından biri olan Aslı Tandoğan, en büyük hayallerinden birininde casus olmak olduğunu söyledi. Çocukluğunda hep ajan olmayı...
  2. Nasıl Zengin Olunur

Nasıl Zengin Olunur

nasil zengin olunur nasıl zengin olunur iş adamı nasıl iş sahibi olabilirim adamı İnsanlar boşuna zengin olmuyormuş vallahi bu yazıyı okuduktan sonra daha iyi anladım.Zeka her şeyin başı arkadaşlarım... New York'ta bir bankanın önünde duran son model Rolls Royce otomobilden inen adam, hızlı adımlarla bankaya girdi ve önüne çıkan ilk görevliye, bireysel kredi için başvuruda bulunmak...
  3. Nasıl Ajan Olunur

Nasıl Ajan Olunur

Nasıl Ajan Olunur kızlar bu konuda bilgisi olan varmıdır acaba sizin aranızda?
  4. Nasıl Pilot Olunur ?

Nasıl Pilot Olunur ?

Nasıl Pilot Olunur Pilot Olmak İçin Neler Gerekli Kuş gibi gökyüzünde uçmak sevdasında olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için nasıl pilot olunacağı hakkında ki bilgileri paylaşıyoruz :) Türkiyedeki uçuş okulları Tükiyeninde üye olduğu uluslar arası sivil havacılık komutesi şartlarına uygun hareket etmek zorunda,bu şartların denetimi ise sivil havacılık güvenliğince yapılmakta....
  5. Nasıl Avukat Olunur

Nasıl Avukat Olunur

Nasıl Avukat Olunur ben avukat olmak istiyorum ama nasıl avukat olunur bilmiyorum. Avukat olmak için ne gerekiyor hangi bölümü okumak lazım lütfen yazın.

Sayfayı Paylaş