gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl Mümkün?

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Esra kardeşi Metine "Ali benim yeğenimdir "der. Metin ise Ali benim yeğenim değildir der. bu olay mümkün müdür? Nasıl?

2. apple_garden

apple_garden Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Nasıl Mümkün?
    MÜmkÜndÜr... ÇÜnkÜ Üvey KardeŞtİrler

3. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Mümkün ama üveylikten değil :)

4. nil

nil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mümkündür esra evlidir ve ali de eşinin yiğenidir

5. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Evet, Metin Ali'nin babasıdır, bu nedenle mümkündür... :)

Nasıl Mümkün? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acilen güzelleşmek mümkün

acilen güzelleşmek mümkün

rüyada güzelleşmek eller nasıl güzelleşir ellerim nasıl güzelleşir Acilen kendinize bakmak ve güzel olmak istiyorsunuz.İşte size en acilinden değişik ve pratik güzellik tavsiyeleri,hepsi doğal ! 2-5 saat arasında istediğiniz tazeliğe ve güzelliğe kavuşmanıziçin gerekenler : Gülsuyu kısa vadede mucizeler yaratan bir iksir. Buz kalıbına gülsuyunu dökün ve buzlukta dondurun. Bir yere mi...
  2. İstediğiniz Rüyayı görmeniz mümkündür.

İstediğiniz Rüyayı görmeniz mümkündür.

istediğim rüyayı nasıl görürüm istediğimiz rüyayı nasıl görürüz istediğimiz görmek Olmaz olmaz demeyin.. Bizzat kendim yapıyorum bunu.. Denemenizide tavsiye ediyorum.. Biliyorsunuz rüyalardan mesaj alanlar az denilmeyecek kadar fazlalar.. Istediginiz rüyayi görmek veya uyandiginizda rüyanizi hatirlamak ister misiniz? Uykunun hizli göz hareketi ( REM - rapid eye movement) fazi çogu...
  3. mümkün mü??

mümkün mü??

Bir insanı sevmek ve asla dönmeyeceğini bile bile boş bir ümitle onu beklemek ne kadar acıymış. aslında sende farkında oluyorsun boş bir umut olduğunun ama yine de bekliyorsun. lanet olası sevda böyle bir şey. neden, ne zaman, niye bu gibi soruları soramıyorsun ki kendine. çünkü bir anda onda buluyorsun kendini. hiçbir şey gelmiyor aklına onunlayken. onunlayken dediğimde uzaktan gülüşünü...
  4. Kıyafetlerinizle İnce Görünmeniz Mümkün, Nasıl mı ?

Kıyafetlerinizle İnce Görünmeniz Mümkün, Nasıl mı ?

zayıf gösteren kıyafetler ince gösteren kıyafetler Sevgili melekler, giydiğimiz kıyafetlerde kullandığımız renklerden elbiselerin kesimine kadar dikkat ettiğimizde birkaç kilo fazlamızı kapatabiliriz. Bunun için öncelikle vücudumuzu tanımamız, fazla kilolar nerelerde toplanmış iyi bilmemiz gerek. Buna göre bize yakışan ve ince gösteren renkleri seçerek çok şık olmamız mümkün. Bu yazımızda...
  5. Gıybetten kurtulmak mümkün müdür?

Gıybetten kurtulmak mümkün müdür?

Evet, gıybeti ve zararını bilen gıybetten kaçıp kurtulur. Mesela yılanı ve zararını bilen, yılanla oynar mı? Yılanı koynuna alıp yatar mı? Gıybetten kurtulmak için: 1- Gıybetin zararını düşünmeli! Gıybet sebebiyle, sevaplarının gideceğini, hatta gıybet ettiği kimsenin günahlarını da yükleneceğini bilmelidir! Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kıyamette, sevap defteri açılan bir kimse,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş