gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

nasıl para istenir ??

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

borç para nasıl istenir borç nasıl istenir nasil para -(hafif kısık bir sesle)pardon bakarmısın? -(herhalde yer soracak diye bir düşünceyle)tabii buyrun
    -(kısık sese devam)abi erzincandan geldik bi iş kurmaya..abimler mabimler de uğrasıyor ama kuramadık abey.
    -(adamın niyeti anlaşılmış,kafa öbür yana çevrilmiştir)
    -valla açız paramız yok..allah rızası için abi gonlunden ne koparsa..
    -(hafif hafif uzaklaşılır ve..)valla biz de ögrenciyiz..yok para.

koço, bana 10 bin ytl borç versene, sonra sana ayda bir biner biner öderim.

+ abi sıkıştım şu aralar, bana bi sakal atsana,
    - ne sakalı lan
    + ya olum anla işte, kene lazım biraz
    - lan kene mene ne istiyon söylesene
    + hay s.keyim yapacağın işi, uçlancan biraz o kadar
    - .......... *
    + ulan vereceğin 5 milyon, yaptırdığın eziyete bak.cık cık cık

adamın biri taksimde -sekiz yıllık kesintisiz şarap eğitimi için gönlünüzden ne koparsa- diye para topluyordu.
    -paran yoksa kredi kartıyla bi şarap alsan o da olur be ablacım-

istanbul yenikapi'da trafik isiklarinda gerceklesmistir. luks mercedes'e yanasan cingene cocugu cami tiklatip , iceride oturan orta yasli adamla kadin ile su diyalogu gerceklestirdi :

-amca para versene...
    -calis kazan. oyle yok kolay kazanmak di mi heh hehehe...
    -sen kazaniyosun da n'oluyo ki ?! yanindaki kokos cigololara (aynen boyle) yediriyo paralarini n'aaber!

ortaokul yılları. dershane çıkışı, arkadaştan borç alarak milkshake almışım..
    -* allah rızası için ekmek parası
    - vallahi yok beş kuruşum
    -versene be
    -yok dedik
    -(milkshakei göstererek) bunu ver o zaman
    -hö?

bu afallamamdan yararlanalar dilenci milkshakei elimden kaptıgı gibi hiç acele etmeden, içeceği höpürdete höpürdete yoluna devam eder..
    ben de hayat ne acımasız diye iç geçirir, etrafa isyankar bakışlar atar, botlarımı yere sürüye sürüye yürümeye özen gösterip walkmanimi takar ve nirvana dinlerim.. her dostum lanet olsun!..

alo baba nasılsın
    - iyidir oğlum, sen?
    - baba ya, ne diğcem...
    - ne kadar_?

plt - yaa tüh bankamatikte 5lik ve 10luk banknot kalmamış,15ytl mi çekemedim...
    amca - lan al olm paran yoksa..
    plt - ya yok amca olmaz...başka bir bankamatiğie giderim ordan alırım...yaa off şimdi bu kadar eşya ile nasıl yürüyecem??
    amca - olm alsana...
    plt - mmmm..yaa saol yaa amca yaa..walla ama sorra geri vericem bak...

biliyomusun bu lidyalılar gerçekten çok ayıp etmiş
    - aaa neden?
    -çünkü parayı bulmasalardı senden borç para istemeyecektim...

nasıl para istenir ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasıl zam istenir?

nasıl zam istenir?

Patrondan nasıl zam istenir?İşte patronunuzla hangi konularda nasıl konuşmanız gerektiği konusunda öneriler... Patronunuza isteklerinizi iletme konusunda sıkıntılarınız mı var? İşte patronunuzla hangi konularda nasıl konuşmanız gerektiği konusunda öneriler.. Zam veya işle ilgili projelerde yardım isterken stresten avuç içleriniz terliyor ve hata yapmaktan korkuyorsunuz! Bu tür konuşmaları...
  2. +rep nasıl istenir :)

+rep nasıl istenir :)

rep dediğin nedir ki¤ insan +rep için yalvarır mı¤ şahsiyetsiz miyim ben. - eee sadet - allahını seviyorsan bana bi rep ver -Ya canım geçenlerde ben sana bir rep vermiştim yaa... +Eveettt noolmuş? -Duruyo o hale dimi sende + E herhalde yaaannniiiii - Hıııı anladıımmm ya ben de şimdi komik resimlerde bir konu açtım bir bakıversene ben eklerken çok güldüm de Bakıvermişken de bir rep...
  3. € Euro Para Birimini Nasıl Okuyorsunuz/Nasıl Okunmalı?

€ Euro Para Birimini Nasıl Okuyorsunuz/Nasıl Okunmalı?

€ yani Euro nasıl okunmalı? Siz nasıl okuyorsunuz melekler? (Türkiye sınırları içinde tabii ki)
  4. Kadınların Para Harcaması Nasıl Engellenir?..

Kadınların Para Harcaması Nasıl Engellenir?..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş