gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nasıl pilot olunur acaba bilen var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım ben pilot olmak istiyorum, nasıl pilot olunur, pilot olabilmek için neler yapmalıyım, neler istenmekte teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nasıl pilot olunur acaba bilen var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnet olmanın yararları ve faydaları birde önemi nelerdir yaz aylarında herkes sünnet diye tutturuyor ama erkenden yapsak dahamı yararlı olur çocuk kaç yaşında ise sünneti yapmak gerekiyor ? İdeal yaşı nedir bu sünnetin.
  2. Pilot Nasıl Olunur

Pilot Nasıl Olunur

Pilot Nasıl Olunur arkadaşlar bana bu konuda yani Pilot Nasıl Olunur diye bilgi verirmisiniz lütfen!
  3. Nasıl Pilot Olunur ?

Nasıl Pilot Olunur ?

Nasıl Pilot Olunur Pilot Olmak İçin Neler Gerekli Kuş gibi gökyüzünde uçmak sevdasında olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için nasıl pilot olunacağı hakkında ki bilgileri paylaşıyoruz :) Türkiyedeki uçuş okulları Tükiyeninde üye olduğu uluslar arası sivil havacılık komutesi şartlarına uygun hareket etmek zorunda,bu şartların denetimi ise sivil havacılık güvenliğince yapılmakta....
  4. Adaptasyon Nedir acaba bilen var mı burada

Adaptasyon Nedir acaba bilen var mı burada

Kızlar ben Adaptasyon Nedir gerçekten merak ediyorum acaba aranızda Adaptasyon Nedir bilen var mı? Adaptasyon Nedir ne demektir bilen bir arkadaşım varsa bana yazsın da öğrenim bende:)
  5. Mersin çakıldaklı tarifi bilen var mı acaba ?

Mersin çakıldaklı tarifi bilen var mı acaba ?

Mersinli bir arkadaşımın evinde yediğim ve çok beğendiğim bir lezaetin tarifini arıyorum arkadaşlar. Adı çakıldaklı. Adı kadar tadı da güzel olan bu yemeği bileniniz var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş