gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Nasıl Pot Kırdım Ben :))

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

slm kızlarrrrr:eller: ayy bidiğiniz gibi dün akşam kayınvalidemler geldi :D:D eşim işte olduğu için akşam ben ilgilendim onlarla :D:D
    bizim tokat yöresinde sasuk,sarsuk kelimesi kullanılır aslında sasuk demek tatsız tuzsuz demek :D:D
    eşimin dedesine sasuk derlermiş dolayısı ile annesinede sasuğun kızı derlermiş hahaha

biz evde kendi aramızda eşimle hep şakalaşırdırk o bana sasuğun kızı ben ona sasuğun oğlu derdim hatta kaynıvalidemler gelmeden öncede aramızda
    konuşmuştuk eşimle aman annenlerin yanında da demeyeyim diye gülüşürdük hahaha

neyse akşam otururken eşim aradı konuştuk falan telefonu kapadım o sırada kayınpederim içeri geldi
    şakaleyin sasuğun oğlu nerdeymiş dedi hahahahahahahaha ben de sazan gibi atladım hemen sasuğun oğlu yolda işe gidiyo demezmiyim hahahah
    allahım kilitlendim kaldım hahaha kayınpederim anlamamazlıktan geldi hahaha yaada anladı çaktırmadı yada sadece gülüp geçti bilemiyorum hahaha
    kendimi odaya attımm ama gülmekten ölücem bir görseniz hahahahahahahaahhahah
    eşime de dedim bak gördün mü babana dedim sonunda korktuğum oldu dedim hahaha
    ayyy hahahahahahhahahahaha nasıl böle pot kırdım anlamadım hahaha benim gibi terbiyeli bir gelin hahahahahahahaha

şimall bunu beğendi.
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Sasuğun gelini asiiiii :D:D
    Sasuğun gelini asiiii :hhh:

3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

hahaha alemsin asi ya çok güldüm hahaha

Nasıl Pot Kırdım Ben :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Ben Nasıl

Emrah - Ben Nasıl

Bugün bir başka Hüzünlerde yüreğim Bir başka arıyor Ellerini ellerim Nerdeyim neredeyim Yıkılmış bir haldeyim Baglanmış ayaklarım Çözülmez ki geleyim Yollarıma dizilmişler Beni bende bitirmişler Ben nasıl, ben nasıl, ben nasıl güleyim Vur hançeri, vur sineme, vur beni de öleyim
  2. hadise pot kırdı

hadise pot kırdı

P { margin: 0px; } Son günlerde 'Deli Oğlan' şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Hadise, Ajda Pekkan'a iltifat edeyim derken baltayı taşa vurdu... Türkiye'de hangi sanatçıları beğendiği sorusu yöneltilen Hadise, öncelikle 'Sezen Aksu' dedi. Hadise daha sonra Ajda Pekkan'dan bahsederken Süperstar'ı övmek istedi ama yaş konusunda baltayı taşa vurdu: "Ajda Pekkan çok süper. Kadın kaç...
  3. Beyaz Uğur Dündarın Proğramında Yine Pot Kırdı

Beyaz Uğur Dündarın Proğramında Yine Pot Kırdı

BEYAZ YİNE POT KIRDI! CNNTURK'TEKİ PROGRAMINDA UĞUR DÜNDAR'I KONUK EDEN BEYAZIT ÖZTÜRK, DÜNDAR'A İLTİFAT ETMEK İSTEDİ ANCAK HİÇ BEKLEMEDİĞİ SÖZLER KARŞISINDA KALAKALDI! Meral Okay ile birlikte CNNTURK'te 'Nası Yani?' programını sunan Beyazıt Öztürk, Star TV'nin Anchorman'i Uğur Dündar'a iltifat etmek istedi ve 'Bu kadar şeye rağmen insan bi yorulur, bi çöker, bir şey olur.. Hala bu...
  4. babanne lambanı ben kırdım

babanne lambanı ben kırdım

biz küçüğüz daha orta bire falan gidiyorum bir byramdı babannemin evde toplandık yan odada yeğenlerimizle yastık kavgası yapıyoruz yastığı amcamın kızına attım oda babannemin eski gaz lambasına çarptı hepimiz çok korkktuk.çünki babannem çok serttir lambanın camını üstüne koyuverdik ama babannem ertesi gün anlamış ve babama aldırdı lambayı çünkü yeğenler herkez dağılmış babannem bizim ynımızda...
  5. Kır Düğünü Hazırlıkları Nasıl Yapılmalı?

Kır Düğünü Hazırlıkları Nasıl Yapılmalı?

kır düğünü kır düğünü nasıl yapılır kır düğünü hazırlıkları Sevgili melekler, bu yaz için evlilik planları yapan çiftlerin evlilik tarihini yaz aylarına getirmelerinin en büyük sebeplerinden birisi kır düğünü istemeleridir. Yaz sıcağında açık havada yapılan bir düğünden hiç kimse sıkılmaz ve bunalmaz. Çocukların da rahat harekert edebileceği şık bir kır düğünü için yapmanız gerekenleri...

Sayfayı Paylaş