gebe
  1. Diaspro Sky

Diaspro Sky Forum Okuru

Nasıl saçımı uzatabilirim.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Diaspro Sky tarafından paylaşıldı.

Lütfen bana kolay saç uzatma yollarını bu sitede yayınlayın.Söylediğim şeylerin yayınlanmasını ve gereğinin yapılmasını dileklerinize arz ederim.:(

2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
Nasıl saçımı uzatabilirim. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ömrünüzü 11 Yıl Uzatabilirsiniz

Ömrünüzü 11 Yıl Uzatabilirsiniz

Yapılan bir araştırma, asansör yerine merdivenleri kullanmak, içtiğiniz suyun miktarını artırmak gibi önemsiz görünen ayrıntıların insan sağlığına etkisinin sanılandan çok daha büyük olduğunu ortaya koydu. İngiltere'deki Cambridge Üniversitesi bilimadamlarının, yaşları 45-79 arasında değişen 25 bin kişiyle yaptığı araştırma “uzun yaşam formülünü” basitleştirdi. Araştırmaya göre, sigara içmeyi...
  2. Boyumu nasıl uzatabilirim?

Boyumu nasıl uzatabilirim?

Ya acaba Boyumu nasıl uzatabilirim?
  3. Boyum kısa ne yemeliyim ne içmeliyim ve boyumu nasıl uzatabilirim ?

Boyum kısa ne yemeliyim ne içmeliyim ve boyumu nasıl uzatabilirim ?

Merhaba ben internetten bakınırken dikkatimi bişey çekti anne ile babanın yaşları toplanıp 2 ye bölünüp 13 çıkarılıyomuş böylelikle kız çocuklarının olması gereken boy öğreniliyomuş ben yaptım benimki 151 çıktı ve çok kısaa babam ve annem de kısa annem adet ini 5. Sınıfta olmuş bende 6. Sınıfta oldum her ergenlik çağında büyüme patlaması yaşanıyomuş yani adet döneminden önce olduktan sonrada 5...
  4. tırnaklarımı nasıl çabuk uzatabilirim off lhütfen yardım ediiin

tırnaklarımı nasıl çabuk uzatabilirim off lhütfen yardım ediiin

hanımlar yardım lütfen.Cumartesi günü düğün daveti var.Tırnaklarım çok kısa ,oje sürmek istiyorum ama kısa tırnaklarda güzel durmaz.Tırnak uzatmak için bir yöntem varmı acaba?
  5. Saçlarımı Nasıl Uzatabilirim Diyenlere...

Saçlarımı Nasıl Uzatabilirim Diyenlere...

saçlarımı nasıl uzatabilirim, hızlı saç uzatma, hızlı saç uzatma yolları Sevgili melekler, kimi kadının saçları hızlı uzarken, kimisi de uzamamasından şikayetçidir. Özellikle kadınlar bir gaflete düşüp saçlarını kısa kestirdikten sonra bin pişman olur, saçlarını hızla uzatabilmek için türlü türlü yollar denerler. Aslında yapılacak ufak tefek sağlıklı uygulamalar saçların sorunsuzca...

Sayfayı Paylaş