gebe
  1. büşran

büşran Forum Okuru

Nasıl unutabilirim k....

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında büşran tarafından paylaşıldı.

sınıfımızda burak die bi cocuk vardı gözüm ondan baskasini görmüyodu cok tatlıydı cocukluk işte benim ki ilgisini çekmek icin cok sey yaptı da ha yas ne basim ne valla bunu nasil cesaret edip yaptım hiç ama hiç hatırlamıyorum ne zaman karsılassak bu olay aklıma gelir ve utanırım o da untmamiştir ama hiç bahsetmedik nasil bahsedebiliriz ki naptım söliyim mi ona doğru kostum ve sınıfın ortasinda öptüm kaçtim :deli:ben nasil yaptım bunu hayret doğrusu cocukken neler yapmaz insan bunu sizlerle paylasmak istedim ne sacma bi davranıs demii

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hahah koptum :D

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    YOKK BENCE O SIRADA EMİNİMKİ ÇOK TATLI OLMUŞSUNDUR.. ZATEN OZMN AŞK MEŞK YOKKİ KİM DİKKAT ÇEKİOSA ZIPIRLIĞIYLA YADA TAM TERSİ ÇALIŞKANLIĞI YADA SESSİZLİĞİYLE GİDER ONA HAYRAN KALIRDIK:d BENIMDE VARDI ÖLE Bİ OLAYIM ÇOCAA SENİ SEWİOM BEN DEDİM BANA Bİ TANE PATLATTI TOKATI AYY KOMIKTI YA:):)

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

kanka gidene gel demek acize beklemek caresizze affetmek büyüklüktür derler de o da kendini kandırmaca dır ... gidene bye bye gelene hy hay şu saatten sonra

5. maide

maide Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :))) büyük cesarettt

Nasıl unutabilirim k.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kime nasıl etek????

kime nasıl etek????

İŞ KADINLARINA ÖNERİLER Masa başında çalışanlar klasik tarz etekleri tercih edebilirler. Bunlar düz dar kesim olabildiği gibi pileli, yırtmaçlı kesimlerde olabilir. Fazla hareket etmedikleri için doğal dokulu ve likralı kumaşlar tercih sebebi olabilir. Sürekli hareket halinde olanlar için ise, hem şıklık hem rahatlık için, bu yılın trendi olan kloş, dizaltı boyunda etekler, valonlu çingene...
  2. Plaj kumu nasıl oluşmuştur?

Plaj kumu nasıl oluşmuştur?

plaj kumu kumun oluşumu deniz kumu nasıl oluşur kum nasıl oluşur Plajlarda bulunan kumların nasıl oluştuğunu hiç merak ettiniz mi oluşum hikayesini okuduğunuzda eminim çok şaşıracaksınız çünkü bende bir o kadar şaşırdım:) Kumsala vurup zamanla plajları oluşturan kumların büyük bir bölümü ölü deniz canlılarının çürümesi sonucu oluşmuş artıklardır. Birkaç milyon yıl gibi uzun bir zaman...
  3. Dini nasıl kimden öğreneceğiz

Dini nasıl kimden öğreneceğiz

Dini Kimden Öğreneceğiz Semerkand Dergisinde yer alan ve Taha Yıldız'ın yazdığı Dini kimden öğreneceğiz yazısın, biz de bu sayfamızda sizlerle paylaşıyor ve kesinlikle okuyun diyoruz Melek'ler. Aynı konuyla ilgili o kadar farklı kitaplar yazılıyor, televizyon programlarında hocalar öyle kıyasıya tartışıyorlar ki, dini bilmeyenlerin kafası karışıyor. “Peki, gerçek ne?” diye sormaya...
  4. kına saça nasıl yakılır

kına saça nasıl yakılır

Melekler, saçım çok cansızlaştı. Tavsiye üzerine kına yakmaya karar verdim ama nasıl yakacam bilmiyorum, bilen var mı ?
  5. Kına Kesesi Nasıl Yapılır?

Kına Kesesi Nasıl Yapılır?

Türk gelenek ve göreneklerinden biridir kına gecesi.Ayrı bir önem ve özellik taşımaktadır.Hüznün aynı zamanda sevincin yoğun olarak yaşandığı bir törendir..Günümüzde bu geleneksel tören hala düzenlenmektedir.Düğünden bir gün öncesi yapılan kına gecesisinin yapılış nedeni çiftleri birbirine bağlamak ve mutluluklarını kutsamaktır.Törenin sonuna doğru gelin ve damadın eline kınalar...

Sayfayı Paylaş