gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nasıl vampir olunur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya ben daha 12 yaşındayım bende vampir olmak istiyorum böyle birşey var mı vampirlerin özellikler felan bana yazar mısınız. Birde vampir olabilir miyim 12 yaşındayım. Buse

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    2 tane kesme şeker koy ön dişlerine al sana vampirella ablacım hahaha

3. üüye deilim ben

üüye deilim ben Forum Okuru

ben denemedim ama sana anlatayım istiyorsan

1.herhangi bir yerini kanat

2.o kanı em

3.bunu sık sık tekrarla

not kendi kan gurubundan başka kan emme yoksa ölürsün :Laie_23:

yupis

4. azem can

azem can Forum Okuru

Aslinda böyle degil bosuna boyle seylerle bosuna ugrasmayin bakin size tavsiye vampirlik oyle kolay birsey degil yani inanmaya bilirsiniz ben bundan cok önce kendimi kaptirdim ve ne oldusa vampir oldum ama cok pis bise insanlarin kanini emip olduruyosunuz tamam iyi yani var ucuyosunuz hizli oluyosunus ama piskoloji ve merhamet diye bise kalmiyo

nasıl vampir olunur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Zengin Olunur

Nasıl Zengin Olunur

nasil zengin olunur nasıl zengin olunur iş adamı nasıl iş sahibi olabilirim adamı İnsanlar boşuna zengin olmuyormuş vallahi bu yazıyı okuduktan sonra daha iyi anladım.Zeka her şeyin başı arkadaşlarım... New York'ta bir bankanın önünde duran son model Rolls Royce otomobilden inen adam, hızlı adımlarla bankaya girdi ve önüne çıkan ilk görevliye, bireysel kredi için başvuruda bulunmak...
  2. vampir nasıl olunur

vampir nasıl olunur

Nasıl vampir olunur ve vampirlerin özellikleri var mı keşke vampir olsaydım. 10 yaşındayım da vampir olunabililyor mu bilgi verir misiniz banaaaaaaaaa
  3. Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

vampir nedir nasıl vampir olunur vampirlerin özellikleri Son zamanlarda tv'de ki vampir filmlerinin artmasından ötürü mü bilmiyorum ama bir "vampir" muhabbettidir almış başını gidiyor. Çocukların vampir olma sevdası, vampir resimlerinden oluşan oyuncakları, giysileri vs vs... Zira bize gelen misafir sorularından ve yorumlarından anladığım kadarıyla, ergen yaşlarda ve gençlerde de...
  4. Nasıl Çekici Olunur

Nasıl Çekici Olunur

Nasıl Çekici Olunur kızlar lütfen yardımcı olun bana bende çekici olmak istiyorum ne yapim ne önerirsiniz
  5. Nasıl Avukat Olunur

Nasıl Avukat Olunur

Nasıl Avukat Olunur ben avukat olmak istiyorum ama nasıl avukat olunur bilmiyorum. Avukat olmak için ne gerekiyor hangi bölümü okumak lazım lütfen yazın.

Sayfayı Paylaş