gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl yaptı?

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

Padişah kör bir adam ile deniz kıyısında gezerken ''Bana 5 tane siyah ve 3 tane beyaz taş bulabilir misin ?'' demiş kör adamda bulup vermiş .Acaba bunu nasıl yaptı?

2. gecenin_hüznü

gecenin_hüznü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Nasıl yaptı?
    siyah taşlar ısıyı cektiği için sıcak olur beyaz taşlar ıse soğuk ordan anlayabılır mesela

3. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Nasıl yaptı?

evet doğru canım

Nasıl yaptı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Bir Süpriz Yapsam ?

Nasıl Bir Süpriz Yapsam ?

doğum günü süprizi nasıl kutlasam ne alsam hediyeler Merhaba arkadaşlar, 10 Eylül günü eşimin doğum günü unutamayacağı bir doğum günü süprizi yapmak istiyorum o yüzden sizinde fikirlerinize ihtiyacım var. birde ne hediye alacağımı bulamadım bana yardımcı olun lütfen :D:D geçen sene ki doğum gününde evli değildik ama küçük bir süpriz yapmıştım çok beğenmişti ve hiç unutamamıştışimdi aynısı...
  2. bunu nasıl yaptım

bunu nasıl yaptım

ya kızlar bi konuda yıllardır vicdan azabı çekiyorum artık birilerine anlatmam lazım ailemden ama üzerinden çok zaman geçtiği için anlatamıyorum da. neyse konuya gireyim bir an önce.ben 10 11 yaşlarındayken yazın yaylaya gitmiştik dedemle babannemin yanına.babannem yaşlılıktan dolayı aklını yitirmişti o sene dedem de onunla geçinip gidiyorlardı birlikte kalıyorduk.çok eski olduğu...
  3. Ev Yapımı Cips yapımı nasıl yapılır

Ev Yapımı Cips yapımı nasıl yapılır

Kızlar benim iki çocuğum var ellerinizden öpsünler kızım fazla değil de oğlum boğazına çok düşkün sürekli cips yiyor istiyor bu durumdan pek hoşnut kalmıyorum sağlıksız diye acaba cipsi evde kendim yapsam olur mu evde cips yapmayı bilen varsa bana yazabilir mi?
  4. Ev Yapımı Hardal nasıl yapılır

Ev Yapımı Hardal nasıl yapılır

Kızlar hardalı evde kendimiz yapsak daha iyi olmaz mı diye bir fikir geldi aklıma. Geldi gelmesine de ama nasıl yapılır bilmiyorum işte:) Aranızda Ev Yapımı Hardal yapılışını bilenler varsa bana Ev Yapımı Hardal tarifi versin lütfen.

Sayfayı Paylaş