gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl Yar Diyeyim Ben Böyle Yare

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Nasıl Yar Diyeyim Ben Böyle Yare Erzincan-Ali Ekber Çiçek-Ali Ekber Çiçek

Nasıl Yar Diyeyim Ben Böyle Yare
    Mecnun Edip Çöle Saldıktan Sonra
    Alemin Bağına Bülbüller Konmuş
    Nidem Benim Gülüm Solduktan Sonra

Karadır Kaşların Keman İstemem
    Şu Gönlümden Özge Mihman İstemem
    Ölsem De Derdime Derman İstemem
    Ok Vurup Sinemi Deldikten Sonra

Coşkun Çaylar Gibi Çağlamayan Yar
    Gönlünü Gönlüme Bağlamayan Yar
    Benim Bu Halime Ağlamayan Yar
    Daha Ağlamasın Öldükten Sonra

Pir Sultan Abdal'ım Sürem Bu Yolu
    İnsanı Kamilin Olmuşam Kulu
    İster Yağmur Yağsın İsterse Dolu
    Nidem Ben Ummana Daldıktan Sonra

Nasıl Yar Diyeyim Ben Böyle Yare konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Yar Diye Diye

Serdar Ortaç - Yar Diye Diye

serdar ortaç erkekler ağlar Efendiyim aslında Bulunmaz eşim Malatya civarında Bir yar sevmişim Erkeklikten dergahından Geçmez sevdalar Babam bilmez aslında Erkekler ağlar Kırkından sonra amcam Çeker halayı Amcamın zamanında Halay mı vardı Ağzın dilin kavrulsun Kapansın yollar Seven bilir aslında Erkekler ağlar Belki ben bunu çoktan beri hakettim Ömrümün tamamını sende tükettim Kim bilir belki...
  2. Erzurumlu Emrah - Bundan Sonra Ben O Yare

Erzurumlu Emrah - Bundan Sonra Ben O Yare

Bundan sonra ben o yare küskünüm Yıktı hatırımı konuşmam gayrı Cümle alem gelse minnet eylese Çevirdim yönümü barışmam gayrı Kızılırmak gibi çağlayıp akşam Ok vurup sinemin bendini yıksam Yarın mahşet günü şefaat etsem Giderim mahşerden görüşmem gayrı Emrah'ımda bu yıl yarsız kışlasın Döner isem o yar beni taşlasın Bundan sonra bildiğini işlesin Hiçbir umuruna karışmam gayrı
  3. Demet Sağıroğlu - Yar Diye Diye

Demet Sağıroğlu - Yar Diye Diye

Duyduğun doğru İşte çıkış yolu İnancımı yitirdim beklediğin oldu Canını vermek Uğrunda ölmek Eza cefa çekerken inatla direnmek Bu kalp seni sevmiş demek Bu kalp senin olmuş demek Yar niye diye diye Yar etme diye diye Yar gitme diye diye Oldum sana pervane Yar niye diye diye Yar etme diye diye Yar gitme diye diye Verdim seni ellere Sonuna geldim Evet yenildim Pes ettim artık...
  4. ''Ben şişmanım''Diye düşünenler

''Ben şişmanım''Diye düşünenler

ben neden şişmanım şişman zayıf kavramı zayıf sisman Zayıfta olsanız kiloluda olsanız mutlaka kafanızda kocaman biri soru işareti olur:D(ACABA BEN ŞİŞMANMIYIM????)Çevrenizdeki kişilere sorasınız onlar size gayet iyi olduğunuzu söylerler.Ama bu bile sizi tatmin etmez kendimden biliyorum:D ''Bana ne derlerse desinler aynaya baktığımda gördüklerim beni anlatıyor'' diyorsunuzdur eminim:DAma...
  5. Depresyondayım kızlar lütfen yardım edin nasıl atlatırım ben bu illeti ?

Depresyondayım kızlar lütfen yardım edin nasıl atlatırım ben bu illeti ?

Derpesyon nasıl atlatılır kızlar ? İlaçta kullanmak istemiyorum ama çevremdeki hiçbirşeyden zevk almıyorum. Çocuklarımdan eşimden, yada izlediğim herhangi bir proğramdan. Böyle sanki boş boş yaşıyormuşum gibi geliyor bana. İnanılmaz rahatsızlık duymaya başladım bu durumdan. Tüm arkadaşlarım nerdeyse benimle ilişkilerini kesmek üzereler. Robot gibiyim. Ne tavsiye ediyorsunuz. Hayattan zevk...

Sayfayı Paylaş