gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nasıl yönetiliyoruz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

nasıl yönetiliyoruz? Millet vekili seçimi , bakanlıklar ve görevleri kanun bakımı.

nasıl yönetiliyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl yaşayanlar nasıl ölüyorlar?

Nasıl yaşayanlar nasıl ölüyorlar?

Yapılan bir araştırmaya göre, karakterimiz, yakalanacağımız hastalıklar ve hayat süremiz hakkında önemli ipuçları veriyor. Kişiliğimiz ve hayata bakışımız vücudumuzu etkiliyor. DÜŞÜNCESİZ Akıllara gelen ilk şeyi karşısındaki insanın kırılıp kırılmayacağını düşünmeden söyleyen insanlar en fazla kazalarda hayatını kaybediyor. ENDİŞELİ Kaygı bozukluğu olan ve en küçük olaydan dahi endişeye...
  2. Nasıl yaptı?

Nasıl yaptı?

Padişah kör bir adam ile deniz kıyısında gezerken ''Bana 5 tane siyah ve 3 tane beyaz taş bulabilir misin ?'' demiş kör adamda bulup vermiş .Acaba bunu nasıl yaptı?
  3. Melekler Mekani nasi yönetiliyor, hepiniz görün !!!

Melekler Mekani nasi yönetiliyor, hepiniz görün !!!

Benim gibi hepiniz eminim merak ediyordunuz Sitemiz nasil yönetiliyor diye, iste gizli calismalarimin sonucunu sizlerle paylasiyorum :D:D:D Melekler mekani yönetim odasi ( Mod., Admin ) Melekler mekani sikayet, öneri, istek odasi ve calisanlari MM teknik servis MM kebab salonu :D MM cay salonu MM calisanlarinin ( Mod. ve Admin ) evleri...
  4. Nasıl Yaşlanıyoruz?

Nasıl Yaşlanıyoruz?

nasıl yaşlanıyoruz, insanın değişimi, yaşlanma evreleri, değişim, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İnsanoğlu yerinde saymıyor,her an her saniye yaşlanıyor. İşte bu yaşlanma evrelerini 20 saniyeye sığdırıp bir video yapmışlar. Buyrun izleyin ve insanların nasıl şekil değiştirdiklerini görün.. http://www.youtube.com/watch?v=M-v2RKdp0oE

Sayfayı Paylaş