gebe
  1. kadayıf

kadayıf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

nasıl zayıfladım

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında kadayıf tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlaar 80kilo bi bayandım herkes dalga geçerdi.gittiğim yerlerde arkadaşlarım önüme 2 tabak koyardı hep benimle dalga geçerlerdi. çok üzülürdüm ama nafile kilo veremezdim.ama böyle yapmaları çok iyi oldu.neden mi çünkü şuan 55kiloyum.
    1sene içinde bu kiloya geldim.sizinle deneyimimi paylaşmak istedim.
    öncelikle iradeli olmalıyız.ve bir karar vermeliyiz.
    akşamları kendimize bir saat koyup o saatten sonra sadece su içmeliyiz.
    gündüz şunu ye bunu ye gibi diyetler beni hep itmiştir.
    bence istediğin herşeyi yiyerekte zayıflamak mümkün en azından ben öyle yaptım.
    bol su içtim sabahları ılık limonlu su.ama en önemlisi hırs yapmak.:dans:

nasıl zayıfladım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lara Surol nasıl zayıfladı

Lara Surol nasıl zayıfladı

ünlü manken in zayıflama sırrı nedir yada zayıflamasına ne sebep oldu bu konuda ki etken ile ilgili yanıt haberimizde........ ÜZÜNTÜDEN 8 KİLO VERDİ! HAKKINDA ÇIKAN DEDİKODULAR YÜZÜNDEN 8 KİLO VEREN MANKEN LARA SUROL, VİCTORİA SECRET’İN ELEMELERİNE GİDEMEDİ... Asılsız söylentiler yüzünden kahrolduğunu belirten Lara, 'Üzüntüden son birkaç ayda tam 8 kilo verdim. Adeta açlıktan kırılan...
  2. kurabiye canavarı nasıl zayıfladı?

kurabiye canavarı nasıl zayıfladı?

nasıl zayıfladım nasil zayifladim nasıl zayıfladınız zayıfladım mutluyum gerçekten ahhhh bu kilo sorunu birçok insanın basına bela degil mi? birzamanlar benimde öyleydi çok şükür mazide benim için bir anı hatta gençlik dönemimde oldugu için kötü bir anı olarak kaldı(hala gencim yanlış anlamayın) anlatmaya en bastan baslamak istiyorum izninizle.... liseye ilk basladıgım yıl 47 kilo olarak yurda...
  3. Hülya Avşar nasıl zayıfladı?

Hülya Avşar nasıl zayıfladı?

hülya avşar hülya avşar nasıl zayıfladı zayıfladı zayıflama avşarın resimleri Yılların eskitemediği güzellerden Hülya Avşar sık sık kilo alıp veren sanatçılar arasında yer alıyor.Son zamanlarda aldığı kiloları yine vermeyi başaran Avşar kızı tam tamına 9 kilo verdi.Bakın Hülya Avşar nasıl kilo vermiş? Hülya Avşar bu yaz tam dokuz kilo verdi ve iki beden birden inceldi. Avşar'ı tatilde incelten...
  4. Seren Serengil nasıl zayıfladı?

Seren Serengil nasıl zayıfladı?

seren serengil diyeti seren serengil zayifladi nasil zayifladi zayıfladı nasıl zayıfladı Seren Serengil 20 kilo vererek forma girdi.Bir süredir ortalıkta görünmeyen Seren meğer kilo verme derdindeymiş ve bunuda başarmış.)İşte Seren'in 20 kiloyu nasıl verdiğinin bilgileri Kötü günleri geride bırakan Seren Serengil, yeni hayatını verdiği 20 kiloyla taçlandırdı. Bodrum Palmalife Resort Otel'de...
  5. Berna Laçin Nasıl Zayıfladı ?

Berna Laçin Nasıl Zayıfladı ?

Bu konu; berna laçin diyeti hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların korkulu rüyası fazla klilolar, onları her türlü yollara başvurmaya itiyor zaman zaman. Ekranlardan sevilen ünlülerin zayıflama sırları da bunların arasında. Son zamanlarda kilo veren ünlü isimlerden biri de Berna Laçin. Berna Laçin uyguladığı diyetle 6 ayda sağlıklı bir şekilde 8 kilo vermiş. Nasıl mı ?...

Sayfayı Paylaş