gebe
  1. sinem ergün

sinem ergün Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl zayıflıyacağım diye artık düşünmeyin :)

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında sinem ergün tarafından paylaşıldı.

izlanda yosunu kullanan varmı izlanda yosunu kullananlar kullanıcı yorumları Slm arkadaşlar :) artık nasıl zayıflarım diye kara kara düşünmeye son..ben bitkisel olan her şeyi severim biliyoruz ki herşeyin doğalı güzel... Radyo da tesadüf üzerine izlanda yosunu ürünü nü duydum nette araştırdım 1 aydan beri kullanıyorum 7 kilo verdim ... Yan etkisi yok bakanlık onaylı kilo verirken vücut direncini yitirmiyor... Ideal kiloma ulaşıncaya kadar devam etcem bu güzel haberi sizlerlede paylaşmak istedim inş herkes ideal kilosuna kavuşur :) izlanda yosunu ile :D :D

2. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Sitemizde link vermek yasaktır...
    EDIT BY TİTAN...

3. Kayıtsız Üye ayşe

Kayıtsız Üye ayşe Forum Okuru

izlanda yosunu hapı faydaları

ben bu hapı aldım 25 gündür kullanıyorum ama hiç faydasını görmedim. Parama mı acıyım yoksa umutlarıma mı...

4. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Sitemizde link vermek yasaktır...

EDIT BY TİTAN...

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Contex
    Arkadaslar ben dogal olan seylerın taraftarıyım acıkcası.Contrex ı denemenızı tavsıye ederrım.Son gunlerde herkes bu suyu konusuyor bende 2 gundur kulanıyorum.Ve ılk gunden metabolızmamdakı degısımı fark ettım.Sındırımı kolaylastırıyor.Heryerde bulunmuyor ne yazıkkı.Ben real den almıstım ama carefourlarda da varmıs.

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuyu acan arkadas nereye gitti reklam yapıptamı gitti yoksa her insan vücuduna zarar vermeyen ürünleri kullanmak ister ama sadece bu tür seyler kullanıp kilo vermeyi beklemeyin egzersiz yapın

7. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    en güzeli sağlıklı zayıflamadır...

Nasıl zayıflıyacağım diye artık düşünmeyin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasıl özür dilersin

nasıl özür dilersin

bir kızdan özür dilemek KOC: Bir kere butun Koc'lar dunya şekeri olduklarina inanirlar. ozur dilemelerini gerektiricek bişey yaptiklarini ya da soylediklerini hic duşunmezler. o yuzden dizlerinin ustune cokmek yerine basitce "ozur dilerim" derler.. bundan ne azi ne fazlasi BOGA: Bir hata yaptiklarinda insanlarla yuzyuze bakmaya cok cekinirler.. hem zaten olan olmuştur.. o yuzden...
  2. Sana “Nasılsın?” diye sormayacağım…

Sana “Nasılsın?” diye sormayacağım…

Sana “Nasılsın?” diye sormayacağım… Başkaları sorduğunda onlara ne kadar harika ne kadar muhteşem Ne kadar olağanüstü olduğuna dair verecek onlarca cevabın var biliyorum Bir kez daha aynı sözleri duyacağımı bildiğim için sormayacağım sana o soruyu… Sormayacağım; çünkü hayatında yaşadığın bitmez tükenmez sorunları yüreğinin kanayışını hayatının eksilişini içinin daralışını yaşama sevincinin...
  3. Artık göbek diye birşeyiniz kalmayacak

Artık göbek diye birşeyiniz kalmayacak

göbek göbek deldirme videoları Melişler göbek yağlarınız eriyecek, karnınız dümdüz olacak ve göbek falan kalmayacak desem ne dersiniz?Keşkeeeee dediğinizi duyuyorum:DBuyrunuz:) Göbek ertimek de zor ama tekniğini bildikten sonra oldukca zevkli bir süreç. Göbek ertimek için yapmanız gereken sporlar, egzersizler haraketler oldukça basit bir anlatımla sunulmuş. Bu videoları izleyip...
  4. Burçalar nasıl özür diler

Burçalar nasıl özür diler

burçalar erkeklerden nasıl özür dilenir erkekten nasıl özür dilenir bir erkekten KOC: Bir kere butun Koc'lar dunya şekeri olduklarina inanirlar. ozur dilemelerini gerektiricek bişey yaptiklarini ya da soylediklerini hic duşunmezler. o yuzden dizlerinin ustune cokmek yerine basitce "ozur dilerim" derler.. bundan ne azi ne fazlasi BOGA: Bir hata yaptiklarinda insanlarla yuzyuze...
  5. 2014 Yılbaşında Ne Giysem Diye Düşünmeyin!

2014 Yılbaşında Ne Giysem Diye Düşünmeyin!

2014 abiye kombinleri, 2014 abiye modelleri, yılbaşında ne giysem 2014 2014 Yeniyıla girmemize az bir zaman kala biz bayanların en çok kafasını karıştıran noktalardan biride giyim konusun da kararsızlıklarımızdır;) Yeniyılı farklı ve özel bir mekan da karşılamayı düşünenler için en gözde abiye ve şık giyim örneklerini sizlere seçenek olarak sunarken, "yılbaşın da ne giysem" diye...

Sayfayı Paylaş