gebe
  1. Aizonia

Aizonia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    1

Nasipsizim :(

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında Aizonia tarafından paylaşıldı.

Selam , eğitimli , şık , cici bir kadınım boşandım 11 yıl oldu hala yalnızım . Çevremdeki herkes bu güzelliklenasıl yalnızsın ?inanmıyoruz diyorlar ama inanın yok yani yalnızım , denk gelmiyor , olacak bi durum olsa son anda bozuluyor . Acaba kısmetim mi bağlı bu konuda yardımcı olur musunuz ?

2. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18
    kadere kimse müdahale edemezde eğer böyle işe imaje açıdan bakarsak nasibin rengi yeşil. onun harici nasip açmak için dualarda internet sitelerinde var.tabi bunları önce 7 ayetel kürsi okuyup düzenli okursanız.ileride kötü sonuçlar doğuracak nasipler hep en sonunda bozulur.kötü nasiplerin olumsuzluğundan etkilenip karamsarlığa kapılıp olacak nasibinizin önünü tıkamayın geliş süresini uzatmayın.

3. Aizonia

Aizonia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim . Haklısınız bu açıdan yaklaşmamıştım yani gelecek nasiplerin önğnü tıkadığımı ... Nasibin rengi yeşil derken , benim iiçin mi yeşil ? Olımlumu yani ?

4. Aizonia

Aizonia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    1

5. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18
    yesil genel olarak nasip açıcı bir renktir.yani genel bir bilgi her yeşil giyenin nasibi çıkacak değil ama giyilse fena olmaz.

6. Aizonia

Aizonia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Allah razı olsun , beni çok motive ettiniz . Bugün pozitif ruhhalne büründüm , sağolun kızılsaç ...

7. cansu_27

cansu_27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    üzülecek birşey yok, kısmetinde olan gelip seni bulur gelecek için kaygılanılmazki, gelecek için umutlu olunurrr üzme tatlı canını tatlımm :18:

Sayfayı Paylaş