gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nasr Suresi ve Anlamı

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nasr suresi okunuşu, nasr suresinın anlamı, nasr suresinin anlamı nedir Nasr suresinin anlamı hakkında merak edilen islami bilgileri sizler için paylaşıyoruz.
    nasr suresi.gif

Nasr Suresi ve Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasr suresi

Nasr suresi

Rüyada Nasr süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; düsmanlar üzerine galip gelmeye, kiyamet gününde Allah'in Resulü ve sehitlerle beraber olmaya isarettir.
  2. EN'AM suresi hakkında Bilgi ve Türkçe Anlamı

EN'AM suresi hakkında Bilgi ve Türkçe Anlamı

enam suresi ve anlamı enam suresi anlamı 59 ayet ilyas suresinin Sûre’nin adı olan “En’am”, (deve, inek, koyun cinsi) hayvanlar demektir (ayet:142-144?)… En’am Sûresi, bir kaç ayeti (3 - 6 kadar ayet) hariç (mesela:91, 145 ve 151.ayetleri) tamamına yakını Mekke döneminde 55. sırada nazıl olmuştur… 165 ayettir… Kur’an’da “elHAMDU LİLLAH” ile başlayan sûrelerden biri olup, Fatiha Sûresi gibi...
  3. NASR (Yardım) Suresi hakında bilgi ve Türkçe meali

NASR (Yardım) Suresi hakında bilgi ve Türkçe meali

nars suresi nasr suresi hakkında bilgi nasr duası nars duası nas hakkında peygamberimizin hadisleri NASR Nasr, yardım demektir. Sûrede Allah'ın Hz. Peygamber'e yardım ederek fetihlere kavuşturduğu ifade edildiği için bu adı almıştır. Bu sûre, Mekke'nin fethi sırasında inmiş olmakla beraber Medine devrinde yani hicretten sonra indiği için medenî (Medine'de inen) sûrelerdendir. 3 (üç) âyettir....
  4. Duha Suresi Arapça Türkçe Okunuşu Ve Anlamı

Duha Suresi Arapça Türkçe Okunuşu Ve Anlamı

Duha Suresi Arapça Türkçe Okunuşu Ve Anlamı Arkadaşalr hayırlı günler olsun diyor ve sizden Duha Suresi Arapça Türkçe Okunuşu Ve Anlamı hakkında bir konu açmanızı rica ediyorum.
  5. İnşirah suresi   okunuşu ve anlamı

İnşirah suresi okunuşu ve anlamı

bu konu;inşirah suresi nedir,inşirah suresinin fazileti nelerdir hakkında bilgiler vermektedir Okumasını ve anlamını çok sevdiğim bir duadır inşirah suresi...Huzura kavuşturacak bir ayet her zorlukla bir kolaylık vardır(5.Demek ki, gerçekten zorlukla beraber kolaylık vardır)İnşirah Suresi: Okuyanı kalp sıkıntısından kurtarır, rızkını çoğaltır. İnşirah Suresini cam kaba yazıp, gül suyu ile...

Sayfayı Paylaş