gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Nasr suresi

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada Nasr süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; düsmanlar üzerine galip gelmeye, kiyamet gününde Allah'in Resulü ve sehitlerle beraber olmaya isarettir.

Nasr suresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prof. Dr. Seyyid Hüseyin Nasr

Prof. Dr. Seyyid Hüseyin Nasr

Prof. Dr. Seyyid Hüseyin Nasr (1933 - .... ) Seyyid Hüseyin Nasr, 7 Nisan 1933 yılında Tahran’da doğdu. Yüksek öğrenimini ABD’de Massachusette Institute of Technology’de fizik dalında yaptı. Harvard Üniversitesi’nde jeoloji ve jeofizik alanında yüksek lisans, bilim tarihi alanında da doktora yaptıktan sonra 1958 yılında İran’a döndü. Bir süre Tahran Üniversitesi’nde felsefe ve bilim...
  2. Suretıl nasr

Suretıl nasr

Rüyada Nasr süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; düsmanlar üzerine galip gelmeye, kiyamet gününde Allah'in Resulü ve sehitlerle beraber olmaya isarettir
  3. NASR (Yardım) Suresi hakında bilgi ve Türkçe meali

NASR (Yardım) Suresi hakında bilgi ve Türkçe meali

nars suresi nasr suresi hakkında bilgi nasr duası nars duası nas hakkında peygamberimizin hadisleri NASR Nasr, yardım demektir. Sûrede Allah'ın Hz. Peygamber'e yardım ederek fetihlere kavuşturduğu ifade edildiği için bu adı almıştır. Bu sûre, Mekke'nin fethi sırasında inmiş olmakla beraber Medine devrinde yani hicretten sonra indiği için medenî (Medine'de inen) sûrelerdendir. 3 (üç) âyettir....
  4. Nasr Suresi ve Anlamı

Nasr Suresi ve Anlamı

nasr suresi okunuşu, nasr suresinın anlamı, nasr suresinin anlamı nedir Nasr suresinin anlamı hakkında merak edilen islami bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Bismillahirrahmanirrahim. İza ca'e nasrullahi vel'fethu ve re'eyten-nâse yedhulüne fi diniîlahi efvâcen fe-sebbih bi hamdi Rabbike vesiağfirhü innehü kâne tevvaba. Nasr Sûresinin Anlamı Vaktaki Allah (u Teâlâ'nın nusreti gelir,...
  5. Nasr Suresinin Fazilet ve Sırları

Nasr Suresinin Fazilet ve Sırları

Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) yolculuğa çıktığı zaman şöyle buyururdu: "Bir sefere çıktığın zaman arkadaşların içinde hali en güzel ve azığı en bol bir kimse olmak istermisin ey Cübeyr? Öyle ise şu beş sureyi oku: Kafirun, Nasr, İhlas, Felak ve Nas suresi. Her sureye Besmele ile başla ve Besmele ile bitir." Hazreti Cubeyr (Radıyallahu Anh) anlatıyor: "Önceleri ben...

Sayfayı Paylaş