gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nasreddin Hoca'nın Fıkraları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr merhaba diyor ve Nasreddin Hoca'nın Fıkraları istiyorum sizlerden :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nasreddin Hoca'nın Fıkraları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fıkra

Fıkra

Rüyada fıkra anlattığınızı gördüyseniz, hayatı çok fazla ciddiye aldığınız anlamına gelir. Biraz rahat olup, hayatın tadını çıkarmanız gerekiyor.
  2. Nasreddin Hoca'nın Zekası Bir Sergiyle Karşımızda

Nasreddin Hoca'nın Zekası Bir Sergiyle Karşımızda

Yüzyıllardır güncelliğini kaybetmeyen Nasreddin Hoca'nın zekası bu kez bir sergiyle karşımızda... Eray Özbek ve Cem Günen Nasreddin Hoca’nın doğumunun 800. yıldönümüne özel bir sergi hazırladı. Serginin adı ise Nasreddin Hoca’nın bilinen bir fıkrasından esinlenerek konuldu: Bilenler Bilmeyenlere Anlatsın. Sergi 30 Ekim- 13 Kasım tarihleri arasında Schneidertempel Sanat Merkezi’nde...
  3. Nasreddin Hoca Fıkralarının Özellikleri

Nasreddin Hoca Fıkralarının Özellikleri

nasrettin hoca, kimdir, fıkraları, ne özellik taşır, nasıldır hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Nasrettin Hoca herzaman hazır cevaptır, bilgilidir. Bu ilmin, bilgisiniherzaman eserlerinde bişze ispat etmiştir. Peki nedir fıkralarının özellikleri.. Nasreddin Hoca'nın değeri, yaşadığı olaylarla değil, gerek kendisinin, gerek halkın onun ağzından söylediği gülmecelerdeki anlam,...
  4. Nasrettin Hoca'nın Ülkelerdeki İsimleri

Nasrettin Hoca'nın Ülkelerdeki İsimleri

nasrettin hoca, isimi, ülkeye göre, nedir, değişiyor mu, hakkında bilgi burada Sanırsam ben bugün Nasrettin Hoca konularına takmış vaziyetteyim ve yine bir Nasrettin hoca konusu ile sizlerle birlikteyim. Şimdi de Ülkelere göre Nasrettin hoca isimlerini sizler için araştırdım ve paylaşıyorum.. Afganistan >>> Mullah Nasruddin Nasredin Hoxha >>> Albanien Mulla...
  5. nasreddin hoca fıkralarından yazarmısınız ?

nasreddin hoca fıkralarından yazarmısınız ?

Selamlar melekler, lütfen Nasreddin Hoca fıkralarından yazarmısınız.En komikleri olursa sevinirim, bir de pek bilinmeyenlerden olsun.Çok şey istedim ama şimdiden teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş