gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Nasreddin Hoca'nın Zekası Bir Sergiyle Karşımızda

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yüzyıllardır güncelliğini kaybetmeyen Nasreddin Hoca'nın zekası bu kez bir sergiyle karşımızda...

Eray Özbek ve Cem Günen Nasreddin Hoca’nın doğumunun 800. yıldönümüne özel bir sergi hazırladı. Serginin adı ise Nasreddin Hoca’nın bilinen bir fıkrasından esinlenerek konuldu: Bilenler Bilmeyenlere Anlatsın.
    Sergi 30 Ekim- 13 Kasım tarihleri arasında Schneidertempel Sanat Merkezi’nde sanatseverlerle buluşacak.

Nasreddin Hoca'nın Zekası Bir Sergiyle Karşımızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mesın sergileri

Mesın sergileri

Rüyada mesin sergileri görmek, bekar için zevceye ve isten ayrilmaya delalet eder.
  2. Alışkın olduğumuz Ferrari tasarımının çok dışında bir Ferrari karşınızda.

Alışkın olduğumuz Ferrari tasarımının çok dışında bir Ferrari karşınızda.

Kartal görünümlü Ferrari Alışkın olduğumuz Ferrari tasarımının çok dışında bir Ferrari karşınızda. Ferrari dendiğinde hemen herkesin aklına hızlı ve beygir gücü çok yüksek pahalı spor otomobiller gelir. Ancak bu kez karşımızda duran tam olarak böyle bir şey değil. Hızlı, beygir gücü yüksek ve pahalı kısmında bir sorun yok; ama işin içine "spor" kelimesi girdiğinde biraz...
  3. kayseride sergi

kayseride sergi

nakış sergileri arkadaşlar uzun süredir siteye giremiyorum ev tekstili ve kurdela nakışı kursuna gidiyordum sergimiz var sizleride davet etmek istedim benimde işlerim sergilenecek:Dteşekkür ederim şimdide bütün arkadaşlarıma iyi forumlar... YER:Melikgazi belediyesi sergi salonu TARİH VE SAAT:1mart pazartesi 2009(pazartesiden cumaya kadar)saat 13.00
  4. Nasreddin Hoca'nın Fıkraları

Nasreddin Hoca'nın Fıkraları

Arkadaşalr merhaba diyor ve Nasreddin Hoca'nın Fıkraları istiyorum sizlerden :)

Sayfayı Paylaş