Nasrettin Hoca Resimleri

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

nasrettin hoca nasrettin hoca, fotoları, resimleri, çeşitli fotograflarını buradan bulabilirsiniz

Nasrettin Hoca Görsellerini siz meleklerimle paylaşıyorum.

VİŞNE bunu beğendi.
  2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye

paylaşımın için teşekkürler cnm

ßeLeN bunu beğendi.
Nasrettin Hoca Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. nasrettin hoca zamanında pc olsaydı

nasrettin hoca zamanında pc olsaydı nasrettin hoca zamanında pc olsaydı Adamın biri Nasreddin Hocaya sormuş: - Hoca bir mizah sitesi hacklenmiş duydun mu? - Hoca demiş bana ne! - İyi ama hocam senin site hacklenmiş. - iyi de o zaman sana ne! ----------------------------------------------------- Nasreddin hoca birgün küçük hack programlarıyla Yahoo’yu hacklemeye...
  2. takılarda nasrettin hoca koleksiyonu

bizim kültürümüzü yansıtan ve çok degerli olan nasrettin hocamızın toka ve takılarından olusan koleksiyon görülmeye deger ee görelim ozaman :)
  3. nasrettin hoca kimdir?

nasrettin hoca kimdir kısaca nasreddin hoca kimdir kısaca nasrettin kısa bilgi kısa Türk halk bilgesi. Halk dilinde, duygu ve inceliği içeren, gülmece türünün öncüsü olmuştur. Sivrihisar'ın Hortu yöresinde doğdu, Akşehir'de öldü. Babası Hortu köyü imamı Abdullah Efendi, annesi aynı köyden Sıdıka Hatun'dur. Önce Sivrihisar'da medrese öğrenimi gördü. Babasının ölümü üzerine Hortu'ya dönerek...
  4. Nasrettin Hoca'nın Ülkelerdeki İsimleri

nasrettin hoca, isimi, ülkeye göre, nedir, değişiyor mu, hakkında bilgi burada Sanırsam ben bugün Nasrettin Hoca konularına takmış vaziyetteyim ve yine bir Nasrettin hoca konusu ile sizlerle birlikteyim. Şimdi de Ülkelere göre Nasrettin hoca isimlerini sizler için araştırdım ve paylaşıyorum.. Afganistan >>> Mullah Nasruddin Nasredin Hoxha >>> Albanien Mulla...
  5. Komik Nasrettin Hoca Fıkraları

nasrettin hoca fıkraları kısa nasrettin hoca fıkraları komik Onun masalları ve fıkralarıyla büyüdük, kimi zaman okulda öğretmenimiz anlattı, kimi zaman babamız ya da annemiz. Hep ona hayran kaldık, göle maya çaldı, kazanı doğurttu efsane Nasrettin hoca fıkralarıyla şimdide bizi kendine hayran bırakıyor Melek'lerim. Komik Nasrettin Hoca Fıkraları Adam Olmak Bir gün Hoca'nın bulunduğu...
  6. Nasrettin hoca fıkralarının özellikleri

Arkadaşlar Nasrettin hoca fıkralarının özellikleri nelerdir, bu fıkraların ortak özellikleri nedir.
  7. nasrettin hoca kısa fıkraları

nasrettin hoca kısa fıkraları Arkadaşlar nasrettin hoca ile ilgili kısa fıkralar arıyorum ben buradan bir kaç fıkra sunarsanız çok sevinirim.
  8. En Komik Nasrettin Hoca Fıkraları

En Komik Nasrettin Hoca Fıkraları Nasrettin Hoca Komik Fıkraları Evet Sevgili Melek'ler, sever misiniz bilmem ama ben taa çocukluğumdan beri Nasrettin Hoca fıkralarını çok severim ve gayet de mantıklı bulurum yani ders vermek amacıyla :) Günümüze uygun olursa, buna, kapak laf da diyebiliriz :) Her neyse diyor ve sizlere birbirinden komik Nasrettin Hoca fıkralarını aktarıyorum Melek'lerim...
  9. Uzun Nasrettin Hoca Fıkraları

Uzun Nasrettin Hocanın Fıkraları Nasrettin Hocanın Uzun Fıkraları Fazla söze ne hacet melekler, karşınızda Nasrettin Hoca fıkraları :D:D YEMEĞİN BUGUSU PARANIN SESi Hoca Akşehir'de Kadılık vazifesini yürütürken karşısına iki adam çıkmış. Birisi öteden beri cimriliği ile tanınmış, bir aşçıdır. Öbürü ise boynu bükük bir fakir. Aşçı sözü almış: - Hocam demiş, bu adamdan davacıyım ben....

Sayfayı Paylaş