gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nasrettin Hocanın En Komik Fıkraları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nasrettin Hocanın En Komik Fıkraları içinde bir konu açın ya birazda gülelim hep stres hüzün keder olmaz ki ama :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nasrettin Hocanın En Komik Fıkraları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Komik Nasrettin Hoca Fıkraları

En Komik Nasrettin Hoca Fıkraları

En Komik Nasrettin Hoca Fıkraları Nasrettin Hoca Komik Fıkraları Evet Sevgili Melek'ler, sever misiniz bilmem ama ben taa çocukluğumdan beri Nasrettin Hoca fıkralarını çok severim ve gayet de mantıklı bulurum yani ders vermek amacıyla :) Günümüze uygun olursa, buna, kapak laf da diyebiliriz :) Her neyse diyor ve sizlere birbirinden komik Nasrettin Hoca fıkralarını aktarıyorum Melek'lerim...
  2. Nasrettin Hocanın En Kısa Fıkraları

Nasrettin Hocanın En Kısa Fıkraları

Nasrettin Hocanın En Kısa Fıkraları lazım bana kısa olmasını şu yüzden istiyorum kardeşim ece ezberlemek istiyor :)
  3. Nasrettin Hocanın En Güzel Fıkraları

Nasrettin Hocanın En Güzel Fıkraları

Nasrettin Hocanın En Güzel Fıkraları var mı acaba sizin sitenizde.
  4. Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocanın Gerçek Fıkraları Nasrettin Hocanın Fıkraları Güldürdüğü kadar insanı düşünmeye de zorlayan Nasrettin Hocanın gerçek olduğuna inanınlan fıkralarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) SANATIN YARISI Nasreddin Hoca çocukken onu bir terzinin yanına çırak olarak vermişler. Aradan altı yedi ay geçmiş. Bir gün anacağı çocuğu yanına oturtup: - Anlat bakalım oğlum demiş bu kadar...
  5. Nasrettin Hocadan En Komik Fıkralar

Nasrettin Hocadan En Komik Fıkralar

Nasrettin Hocanın Fıkraları En Güzel Nasrettin Hoca Fıkraları Canınız mı sıkkın, keyfiniz mi yok, şimdi paylaşacağımız Nasrettin Hoca fıkralarıyla kendinize geleceğinize eminiz melekler :D:D Abdessiz kılmıştım hoca bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş.namazı bittiken sonra allahım sen duvamı kabul et demiş ağaçtaki adam etmem demiş.hoca:etmessen etme bende zaten abdessiz...

Sayfayı Paylaş