gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nasrettin Hocanın Gerçek Adı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nasrettin Hocanın Gerçek Adı nedir arkadaşlar biliyor musunuz lütfen cevap verin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nasrettin Hocanın Gerçek Adı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasrettin Hocadan Kısa Fıkralar

Nasrettin Hocadan Kısa Fıkralar

Nasrettin Hocanın Fıkraları Nasrettin Hocanın Kısa Fıkraları Türk edebiyatının unutulmaz ismi Nasrettin Hoca'nın hem kısa hem de komik fıkralarını ezberlemek isteyen minikler ve neşelenmek isteyen siz meleklerimiz için paylaşıyoruz :D:D Acemi Bülbül Nasrettin Hoca bir gün komşusunun bahçesine girer.Bahçedeki armutları görünce dayanamaz.Bir tane yer,dayanamaz bir daha,bir daha derken...
  2. Nasrettin Hocanın Gerçek Fıkraları

Nasrettin Hocanın Gerçek Fıkraları

Nasrettin Hocanın Gerçek Fıkraları lazım bana ama gerçek olanları yazarsanız çok iyi olur
  3. Nasrettin Hocanın Gerçek Adı Nedir ?

Nasrettin Hocanın Gerçek Adı Nedir ?

Nasrettin Hocanın Gerçek Adı Nedir Nasrettin Hocanın Gerçek İsmi Nedir Türk Edebiyatında önemli bir yere sahip Nasrettin Hocanın gerçek adını biliyor musunuz melekler ? Bilmiyorsanız, bu yazımızla birlikte artık öğrenmiş olacaksınız :) Hocanın gerçek adı Nasreddin’dir.Daha sonra ‘hoca’ lakabını almıştır. Babası Abdullah Efendi Annesi Sıdıka hanımdır. Babası köyde imam olup vefatından...
  4. Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocanın Gerçek Fıkraları Nasrettin Hocanın Fıkraları Güldürdüğü kadar insanı düşünmeye de zorlayan Nasrettin Hocanın gerçek olduğuna inanınlan fıkralarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) SANATIN YARISI Nasreddin Hoca çocukken onu bir terzinin yanına çırak olarak vermişler. Aradan altı yedi ay geçmiş. Bir gün anacağı çocuğu yanına oturtup: - Anlat bakalım oğlum demiş bu kadar...
  5. Nasrettin Hocanın Turşu Fıkrası

Nasrettin Hocanın Turşu Fıkrası

Nasrettin Hocanın Turşu Fıkrası için yazıyorum size bu fıkrayı biliyordum ama bazı yerlerini unutmuşum akşama fıkra partimiz var anlatmayı düşünüyorum :)

Sayfayı Paylaş