gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Natalie Portman'ın Değerli Elbisesi 88 bin TL

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

natalie Portman natalie portman resimleri

Sizi bilmeme ama ben bir elbiseye 88 bin TL vermem melekler zaten o parayı bulsam kendime bir ev alırım hahaha Ama fakirin lafı zenginin parası demişler :D:D Dünyaca ünlü Natalie tabi benim gibi düşünmemiş Maşallahh parada bol gitmiş kendine 88 Bin TL Çok Güzel Elbise almış melekler:abo: yaaa :D:D
    işte haberimizin detayı sizlerle :D:D
    Natalie Portman'ın bu yıl ödül vermek üzere katıldığı Oscar ödül töreninde giydiği kırmızı elbise açık artırmaya çıkartıldı.

Christian Dior’un 1954 yılı İlkbahar-Yaz koleksiyonunun bir parçası olan ipek organze tuvalet 50 bin dolara (88 bin TL) alıcı buldu.

Kırmızı tuvaleti satın alan kişinin adı ise açıklanmadı.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Asicik yıldızların kırmızı halılarda giydiği elbiseler sponsor firmalar tarafından tedarik ediliyor. Yani Natalie bu elbiseye o kadar para vermemiştir. Sadece o gece giymiştir. Muhtemelen o giydi diye de bir hayır kurumuna bağışlanmak üzere açık artırmaya çıkmıştır :tik:

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    valla adminimmm bilmiyorum artık edindiğim bilgi böleydi :ehi:

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    zaten ben bu elbiseye okadar para vermemmm ki hiç beğenmedimmmm ki :hıh:

Natalie Portman'ın Değerli Elbisesi 88 bin TL konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem Kobal 250 bin tl kazandı

Sinem Kobal 250 bin tl kazandı

BEYAZ’LA BAŞLAYAN GÖNÜL İLİŞKİSİ VE YENİ OYNADIĞI SİNEMA FİLMİYLE SON GÜNLERDE SIK SIK MAGAZİN GÜNDEMİNDE YER ALAN GENÇ OYUNCU SİNEM KOBAL, ANNESİ NURAY KOBAL İLE REKLAM FİLMİ ÇEKTİ. Bir deterjan firmasının 'Zamane Anneleri ve Kızları' ismini taşıyan 11 bölümlü reklam kampanyası için anlaşan anne kızın 250 bin TL aldıkları konuşuluyor. Bir yıllık reklam anlaşmasının ilk bölümü...
  2. Deniz seki’nin tutuklanma zararı 650 bin tl

Deniz seki’nin tutuklanma zararı 650 bin tl

DENİZ SEKİ’NİN TUTUKLANMA ZARARI 650 BİN TL.. Seki'nin tutuklanması, sanatçıya büyük maddi zarar verdi.. Seki’nin iptal edilen işlerden zararının yaklaşık 650 bin TL olduğu öğrenildi. 2 aylık konser iptallerinden 240 bin TL kaybeden Deniz Seki, rol alacağı reklamlarından da 250 bin dolar (422.500 TL) kayba uğradı. Reklam projesi için Deniz Seki yerine Deniz Akkaya ile anlaşma...
  3. SGK, 88 bin hastaya mektup yazdı

SGK, 88 bin hastaya mektup yazdı

Kurum, 88 bin hastanın adresine mektup göndererek tedavi ve ilaç faturaları hakkında bilgi verdi. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), eczane ve hastaneleri vatandaş aracılığı ile izlemeye başladı. Hastaya ait bilgilerin yer aldığı mektup geçmiş olsun dilekleriyle başlıyor. Vatandaşlara ulaşan bilgi notunda "Devlet sizin adınıza bu kadar harcama yaptı." mesajı da yer...
  4. 500 bin TL kazandı

500 bin TL kazandı

Acun ılıcalı‘nın sunduğu Var Mısın Yok Musun‘da rekor dün akşam (24 Ekim Cumartesi) kırıldı. Çok ağır operasyonlar geçiren ve 10 kişilik bir ailenin sorumluluğunu yüklenen Ülkühan’ın duaları sonunda tuttu. Son dörde iki 500.000 sokan Ülkühan, en son Hamdi Bey’in yaptığı 128 Bin’lik teklifi kabul etmeyerek “Bu para bize yetmez, ben ailemin kahramanı olacağım” dedi ve kutusuna gitmeyi tercih...
  5. Fibaemeklilik'ten 44 TL Değerli Hediye Kartı

Fibaemeklilik'ten 44 TL Değerli Hediye Kartı

Arkadaşlar, Oldukça faydalı olduğunu düşündüğüm bir kampanyayı sizlerle de paylaşmak istedim. Fibaemeklilik Facebook sayfasında Pembe Kurdele ürününe başvuran herkese 44 TL değerinde M&S ödül kartı hediye ediyor. Alınan bu ürün, bir çok hastalık ve kansere karşı sağlığınızı koruyor. Yani hem ödül kazanıyorsunuz hem de sağlığınız için faydalı bir adım atıyorsunuz. Kura vs. durumu da yok,...

Sayfayı Paylaş