gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Natasha Marsh

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Albümün detayı

Geçtimiz yıl yayımlanan ve İngiltere Klasik Müzik Listelerinde 1 numara olan albümü “AMOUR” albümü ile dikkatleri üzerine çeken Natasha Marsh’ın kendi adına taşıyan 2. albümü bu hafta yayımlandı.

Albümden yayımlanan ilk single “Queen Of The Night” ve “O Mio Babbino”, “Ombra Mai Fu”, gibi parçaların yanısıra albümde Gardar Cortes, Alfie Boe and Blake ile düetler de yer alıyor.

Birmingham Üniversitesi müzik ve drama bölümünden birincilikle mezun olarak Royal College of Music akademisinde onur bursuyla okumaya hak kazanan ve aynı başarıyla 21 yaşında buradan mezun olan Natasha Marsh’ın ilk albümü geçtiğimiz yıl yayımlandı.
    Sanatçı bir ailede yetişen ve müzik alanında akademik kariyere de sahip olan ve seslendirdiği tüm eserlere yeniden hayat veren Marsh, yorumladığı yeni besteleri de klasik statüsüne getirebilecek denli başarılı. Oldukça titizlik ve ustalıkla ortaya çıkan eser, gözardı edilemeyecek kadar başarılı bir arşiv niteliği taşıyor.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Natasha Marsh

sağoll adminim paylaşım için

Natasha Marsh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Natasha thomas...Suddenly...

Natasha thomas...Suddenly...

Baby, when you're far away from me Bebeğim, sen benden uzaklaştığında call me up on my cell phone Beni cepten ararsın I feel your vibrations come through the phone Gelen aramanın titreşimini hissederim right into my heart Tam kalbimde If you wanna be my caller I'm Beni arayan olmak istersen ben pleased to be your receiver Memnuniyetle sana cevap veririm I know when my favorite-melody sounds...
  2. güzeller güzeli Natasha Thomas

güzeller güzeli Natasha Thomas

güzeller nataşa resimleri nataşa güzelleri güzel resimleri natascha thomas

Sayfayı Paylaş