gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Natır

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada hamamda oldugunuzu ve bir natira kendinizi yikattiginizi görmek, bu günlerde ibadetlerinizde ihmalkar davrandiginiza ve bu yüzden tövbe ve istigfar etmeniz gerektigine isarettir.

Natır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Didou Nana

Kazım Koyuncu - Didou Nana

Oropa ardzo arti varen Çkim iveri nçari çkvaşa Miordini miçkutu do Goytiroku ma si çkvaşa Miordini miçkutu do Didou do na ni na Huriyadas çima ndğasu Skani mamulyas makipginam kankaleşa gamkomile Vaşilebu taşi rina kankaleşa gamkomile Didou do na ni na Seri do ndğaşi arti mapu Skani şaras ginocinepu Skani dudi midamiğuru Şkvak kargi mokileku Skani dudi midamiğuru Didou do na ni na Ah...
  2. Na na na, na na na, na na na, na na, na na

Na na na, na na na, na na na, na na, na na

nananana şarkısı nanananana şarkısı nanananananana nananananana na nanana zor olsa gerek ayrı olmak sanki anladım güneş doğmayacak belkide bir gün olur bugünler günah kalır sahile bitmiş bir aşk daha vurur dönmem ben sana dönmem bir daha dönmem ben sana dönmem bir daha hiçbir an hiçbir zaman sensiz olmayan kalmadı hiç sevgilim unutmadan söyleyeyim kalbim senin olsun unut sevme beni senin...
  3. Na- Erkek İsimleri

Na- Erkek İsimleri

dinimize uygun erkek isimleri dine uygun erkek isimleri nadir en nadir dinimize isimler Nabi: yüksek, yüce, haber veren Naci: kurtulmuş, selametle kavuşmuş Nacil: soyu sopu temiz olan kişi Nadi: haykıran, seslenen toplantı Nadim: pişmanlık duyan Nadir: ender, az bulunur, seyrek Naferiz: göbek düşüren koku saçan Nafi: yararlı şifa, hayırlı gelip geçen, etkili, sözü dinlenen Nafih:...
  4. Na- Kız İsimleri

Na- Kız İsimleri

moğolistan kız isimleri moğolistan kızları mogolistan kızları moğol isimleri moğol kız Nabia: yerden kaynayıp fışkıran Nabiye: yüksek, yüce haber veren Naciye: kurtulmuş, selamete kavuşmuş Nadan: kaba, dobra Nağme: güzel uyumlu ses, ezgi birinin yalandan ve nazlarak söylediği söz Nadide: az bulunur, görülmemiş çok değerli, eşsiz Nadime: pişmanlık duyan Nadire: az bulunur, seyrek, ender...
  5. Wan-na Restaurant-Bar

Wan-na Restaurant-Bar

212 243 17 94 - 244 59 22 Yer : Beyoğlu Adres : Meşrutiyet Cad. No:151 Tepebaşı Taksim Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : İstanbul Doors "WAN-NA" KIŞA HAZIR! Kendine özgü keyif ve eğlence anlayışı ile Beyoğluna farklı bir soluk getiren Wan-na kış sezonunu 2 Kasım 2007 Cuma akşamı açtı. İstanbulun nabzını tutan mekanlara...

Sayfayı Paylaş