gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Naylon Çoraplardan Çiçek Yapalım mı ?

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

naylon çorap, değerlendirme, çiçek yapılışı, nasıl yapılır, dekoratif süs yapımı hakkında bilgi burada
    Bir çift naylon çorabı eline alıyorsun ve hemen beni dinliyor bu harika çiçeği yapıp beni anıyorsun :D:D

Tamam mı Melek?

Naylon çoraplar dan yapılan çiçek modellerini sizler ile paylaşmak istedim.İnsan oğlunun hayal gücünün sınırları yok bunu her zaman söylüyorum :).

Resimde de gördüğünüz gibi zambak çiçeğinin bildiğiniz naylon çoraplar ile yapıldığını bilmek oldukça şaşırtıcı doğrusu..El becerilerine meraklı hanımlarımız için farklı bir fikir değişik bir bakış açısı göstermek istedim.Tekniği tam olarak bilmiyorum ama gerekli olan ince bakır teller (çiçeğin iskeletini oluşturmak için) renkli eski naylon çoraplarınız,boncuk,iğne,vs.. gibi türetebileceğiniz malzemeler ile bu şekilde orjinal dekoratif çiçek modelleri yapabilirsiniz..

İki model de birbirinden güzel,neden evinizin değişik köşelerine sizler de neden yapmıyorsunuz? sevdiklerinize değişik hediyeler hazırlayıp tamamen el emeğiniz olan bu şekilde çalışmalar ile gönülleri fetedebilirsiniz..Faklı çalışmalar ile tekrar karşınızda olmaya devam ediceğim en güncel örgü
    el işi hobiler ile hep burada olucam sizlerde beni yanlız bırakmayın efendim sevgilerimle..

sema aytekin bunu beğendi.
  2. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Çok kezice =))) Teşekkürler..

ßeLeN bunu beğendi.
  3. uysal melek

uysal melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş duruyo ama bide tekniğini öğrenseniz sanki daha verimli olur gibi geldi....

4. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım önce teli çiçek şekline sokup sonra kaplıyorlar .. çok hoç durmuş :)

Naylon Çoraplardan Çiçek Yapalım mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geyik yapalım mı?

geyik yapalım mı?

Dun Rampada Gormusler Seni, Dagitmissin Sanzimani Freni,bizde Asla Yok Oyle Ariza, Haydi Durma Sende Takil Otoaygaza! Sen Sen Ol Kapi Onunde Ask Yapma , Askin Gozu Kordur Ama Komsununki Asla Sana Yaza Yaza Yaz Geldi.mesaja Zam Geldi.daha Yazacaktim Ama Konturum Bitti... Sen Bir Meleksin,dagda Gezen Ineksin,ot Veririm Yemezsin,allah Belani Versin... Dun Gece Seni O Kadar Aradim Ki,soguk...
  2. bilgisayar anketi yapalım mı?

bilgisayar anketi yapalım mı?

1. Modeminizi kapattığınızda içinizde bir burukluk hissediyorsanız; http://www.meleklermekani.com/komik-yazilar-duvar-yazilari/131631-bilgisayar-anketi-yapalim-mi.html#post274317 3. Internet erişimi olmadığı icin annenizle haberleşemiyorsanız; 4. Telefon faturanız 2 sayfadan fazlaysa; 5. Esiniz resti çekip "Hayır, bilgisayar yatağa giremez!" dediyse; 6. Bilgisayar masanızın...
  3. Diyet kup yapalım mı?

Diyet kup yapalım mı?

Evet hem damağınıza hem zevkinize göre bir tatlı hemde diyet tatlısı kızlar yapıyoruz yiyoruz diyetimiz bozulmuyor :D MALZEMELER: 4 Bardak Süt 1 Yumurta 2 Çorba Kaşağı Un 1 Tatlı Kaşığı Tereyağ 5-6 Adet Kepekli Bisküvi Vanilya Tatlandırıcı Mevsim Meyveleri YAPILIŞI: Süt,yumurta,un ve tatlandırıcıyı bir tencerede karıştırarak pişirin.Ocaktan aldıktan sonra içine vanilya ve tereyağ...
  4. Desenli Naylon Çorap modelleri değişik ve şıklar

Desenli Naylon Çorap modelleri değişik ve şıklar

Desenli Naylon Çorap Modelleri Desenli Naylon Çoraplar Kışın mini etek modelleri ile elbise ve şort modelleriyle kombinlediğimiz birbirinden şık mı şık yeni kilotlu çorap modelleri arasından sizin için seçtiğimiz değişik naylon çorap modelleri sunuyoruz bu sayfamızda arkadaşlarım.
  5. En dayanıklı naylon çoraplar buzlukta olanlar!

En dayanıklı naylon çoraplar buzlukta olanlar!

Bu konu; naylon çorapların buzlukta saklanılması hakkında bilgiler verilmektedir Hemen hemen hepimiz tül çoraplarımızın kaçmasından şikayetçiyizdir. Bir gün giydiğiniz çorap kaçar ve verdiğiniz parayı haketmediği söyelenir dururuz. Bir çoğumuzun da çekmecesinde kaçmış çorap yığınları vardır :D:D Ancak bu konuda uzmanların bizlere bir önerisi varmış, hadi uzmanlara kulak verelim: Naylon...

Sayfayı Paylaş