gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Naz Elmas'tan Güzellik İpuçları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

naz elmas naz elmas güzellik sırları

Sevgili melekler, Haziran Gecesi adlı dizide Özcan Deniz'le birlikte rol almasıyla tanıdığımız Naz Elmas, daha sonra ki projelerinde o dizide ki kadar ilgi çekemese de teklif almaya devam ediyor. Yeni sezonda yeni bir proje ile ekranlara gelmeye hazırlanan Naz Elmas güzellik sırları ve hayatı hakkında Instyle dergisi Haziran sayısına bazı açıklamalarda bulundu. Naz Elmas hayranları için işte o kısa röportaj.. :)

* Bir kadını güzel kadın yapan nedir?
    Öncelikle kültürlü ve kendini geliştirmiş olması çok büyük önem taşıyor. Ardından hayata karşı duruşu yani kendine güveni olması ve elbette bakımlı olması. Bir kadının doğuştan sahip olduğu doğal güzelliği bakımlı olduğunda daha bir ön plana çıkıyor.

* Yaz geldi beyaz tenlisiniz güneşle aranız nasıldır?
    Bronz ten çok severim ama bronzlaşmak için bilinçsizce davrananlardan değilim. Güneşin altında saatlerce zaman geçirmem. Güneş koruma faktörlü ürünlere de çok güvenmiyorum güneşten korunmak için gölgede durmak daha doğru. Ayrıca ben beyaz tenimi de çok seviyorum bence
    kış aylarında duru beyaz ten çok doğal gözüküyor.

* Cilt bakımınızdan bahseder misiniz?
    Temizlik en önem verdiğim konu. Bizim işimizde çok makyaj yapılıyor. Cildim hava almayacak diye bir korkum var bu yüzden fondöten gibi ürünler kullanmıyorum. Sabah-akşam düzenli temizleme sütü tonik ve ardından nemlendiricimi uyguluyorum.

* Çok kilo vermişsiniz özel bir diyetiniz var mı?
    Yoo çok fazla vermedim sadece bir ara dizide hamile bir kadını canlandırdığım için kilo almıştım o kiloları verdim hepsi bu. Düzenli spor yapıyorum hatta buradan çıkınca da spora gideceğim. Bol meyve ve sebze tüketiyorum. Elma muz ve çilek vazgeçilmez meyvelerim. Balık yemeye dikkat ediyorum ve peynire bayılıyorum. Cilt bakımı sadece kullanılan kremlerle güzel olmuyor yediğin içtiğin çok büyük önem taşıyor.

* Bir ara söylentiler olmuştu. Yüzünüzde estetik var mı?
    Bunu son kez söylüyorum yok. En son yine biri sormuştu ve küçüklük fotoğrafımı göstermek zorunda kalmıştım. Babamı bir görseniz suratlarımız neredeyse aynı. Ona çok benzerim.

Naz Elmas'tan Güzellik İpuçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzelliğinize güzellik katacak küçük ipuçları

Güzelliğinize güzellik katacak küçük ipuçları

Güzelleşmek için illaki çok zaman ve para harcamaya gerek yok kızlar...Güzelleşmek için pratik ve kolay uygulanabilir çözümler mevcut. Önemli olan bunları zamanında doğru şekilde uygulamak... İşte güzelliğinize güzellik katacak küçük ama önemli ipuçları :tik: Selülit için kafein Selülitle başınız dertteyse, selülitli bölgeye limon ya da greyfurt yağıyla masaj yapın veya yaptırın. Ancak ondan...
  2. İffet Rolü Naz Elmas'ın

İffet Rolü Naz Elmas'ın

naz elmas naz elmaz elmas resimleri nas haziran gecesi oyuncuları Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinden sonra eski Türk filmlerini dizi yapmak moda oldu... 28 yıl önce Müjde Ar'ın oynadığı İffet filmide dizi oluyormuş kızlar... Şimdi geçiyorum haberin detaylarına :tik: 28 yıl aradan sonra tekrar çekilmeye karar verilen İffet dizisi için başrol teklif edilen Fahriye Evcan tecavüz sahnesinden...
  3. Naz Elmas'ın Yeni Dizisi Ay Tutulması

Naz Elmas'ın Yeni Dizisi Ay Tutulması

naz elmasın yeni dizisi aytutulması, dizisi, star tv, naz elmas, yeni dizisi, oyuncuları hakkında detaylı bilgiler burada Star tv ekranlarında yepyeni bir diziyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan Naz Elmas yeni dizisini anlatmış melekler... Vatan Gazetesi’ne röportaj veren Naz Elmas’ın röportajının bir bölümü: Ayla karakteri esas adamı elde eden mi yoksa kardeşine kaptıran mı...
  4. Burcu Esmersoy'da Güzellik İpuçları!

Burcu Esmersoy'da Güzellik İpuçları!

Bu konu; Burcu Esmersoy'da Güzellik İpuçları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz sezonda yaptığı Survivor sunuculuğuyla beğen,i toplayan Burcu Esmersoy güzelliğiyle herkesin başını döndürüyor. Fit vücudu ve güzel vücut hatlarıyla dikkat şeken "]Burcu Esmersoy bakın güzelliğinin nelere borçluymuş? Burcu Esmersoy, fit vücudunun sırrının, her gün bir saat...
  5. Naz Elmas'ın En Güzel Resimleri 2013

Naz Elmas'ın En Güzel Resimleri 2013

naz elmas naz elmas resimleri naz elmas fotoları Sevgili melekler, yaz sezonu başlayacak olan yeni dizilerden biri Güzel ve Çirkin dizisi. Televizyonda da tanıtım fragmanları dönmeye başlalayan Güzel ve Çirkin dizisinin baş kadın oyuncusu Naz Elmas. Biz de bu sayfamızda Naz Elmas'ın en güzel resimlerini sizlerle paylaşalım istedik. Buyrun...

Sayfayı Paylaş