gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nazan Çalın - Bana Kalırsa 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nazan çalın Nazan Çalın dan yepyeni bir albüm
    Albümün ismi "Bana Kalırsa"
    Albümde yer alan diğer parçaların tanıtımına geçiyorum

1.Bana Kalırsa
    Söz & Müzik: Sude Bilge Demir

2.Yersin İhanetini
    Söz & Müzik: Güven Baran

3. Kayıp İlanı
    Söz: Hakkı Yalçın Müzik: Murat Güneş

4. Yaralı Yaralı

5.Allahım (Eyvah)
    Söz & Müzik: Güven Baran

6. Sebeb-i İhanet
    Söz & Müzik: Sezar (Uğur Soy)

7. Kaç Yazar
    Söz & Müzik: Gürkan

8. Elin Adamı
    Söz & Müzik: Gürkan

9. Vazgeçtim
    Söz & Müzik: Hakan Altun Düet: Yılmaz Taner

10. Ahım Var
    Söz & Müzik: Sezar

11. Bana Kalırsa (Club Versiyon)

Nazan Çalın - Bana Kalırsa 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalı

Çalı

Onları toplamak kolay rızka, dalı çocuğa, dikenli olanı küçük üzüntülere delalet eder.İnsanın işine karışan, her hareketini, sözünü eleştiren kötü niyetli kişi olarak yorumlanır.Rüyada çali görmek, kolay elde edilen rizka isarettir. Rüyada çali gören kimsenin, güzel çocugu olur. Onları toplamak kolay rızka, dalı çocuğa, dikenli olanı küçük üzüntülere delalet eder
  2. Çalı fasulyesi

Çalı fasulyesi

Rüyada çali fasulyesi topladigini görmek, zengin bir kimseden yardim göreceginize isarettir. Çali fasulyesini yedigini gören islerinde basarili olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada çali fasulyesi topladigini görmek, zengin bir kimseden yardim görecegini isarettir. ÇALISMAK
  3. Hüseyin Turan - Çal Çal Çal

Hüseyin Turan - Çal Çal Çal

Çal Çal Çal Evimizde şenlik var Yığılıplar konağlar Açılıptır söfreler Düzülüptür föhreler Gelin gelir bugün bize Çal çal çal Tar keman bir hava çal Çal çal çal Bir oynak şen hava çal Çal çal çal Oynasın kaynanalar Çal çal çal Koy oğlan kız oynasın Çal çal çal Bütün meclis oynasın Bezeniptir otağlar Yanır elvan çırağlar Kucaklarda gül çiçek Ne etirli ne göyçek Gelin...
  4. Yalnız Kalırsın

Yalnız Kalırsın

Hiç bir güç yalnızlıktan üstte değildir, Bir gün sende yalnız kalırsan, bunu anlarsın... Ne varlıklar, ne güzellikler hep kalıcıdır, Yaşadıkça gün be gün yok olduğunu anlarsın... Düşün var mıydı daha dün, yüzünde şu çizgiler, Peki ya şu beyazlar saçlarına ne zaman düştüler, Bak gözlük te takmışsın, gözlerin mi sana küstüler, Geri dön de bak, geçmişinden özüne ne kaldığını anlarsın... Hani...
  5. Karıyıda çaLmışLar

Karıyıda çaLmışLar

Sarhosun biri üst bas daginik bir halde karakola gelir araba anahtarini göstererek komisere söyle der: -"Komiserim su elimde gördügünüz anahtar var ya onun üstünde az önce benim arabam vardi simdi yok. Arabami çalmislar..." Komiser sarhosa söyle bir bakar -"Sen önce kendine bir çeki düzen ver bakiyim su haline bak. Devletin komiseri önünde böyle fermuari açik durmaya...

Sayfayı Paylaş