gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncal - Mühürledim Seni Kendime

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Vurgunum sana Bir mahkum gibi Uykular haram
    Bir zehir gibi
    Aşığım fakat
    Hasretin deli
    Ezelden beri
    Bir hadise var
    Kimse bilmiyor
    Olmuyor bende
    Deprem olmuyor
    Hiçbir şey beni
    Böyle sarsmıyor
    Bir senin gibi

Mühürledim seni kalbime
    Kurşunlar işlemez ciğerime
    Zincirledim seni kalbime
    Anahtarları yok denizlerde
    Şeytan diyor ki tövbeler etmeli
    Uğrunda yüz kere bin kere ölmeli
    Cehennemde bile zulmetsen de
    Bir seni sevmeli

Gözlerin hoyrat
    İhanetler gibi
    Ellerin soğuk
    Zemheriler gibi
    Kalbin buz tutmuş
    Son nefes gibi
    Soğuk olsa da
    Bir hadise var
    Kimse bilmiyor
    Olmuyor bende
    Deprem olmuyor
    Hiçbir şey beni
    Böyle sarsmıyor
    Bir senin gibi

Nazan Öncal - Mühürledim Seni Kendime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :::Seni gördüm kendimde:::

:::Seni gördüm kendimde:::

Seni gördüm kendimde, Biraz durgun, biraz yalnız. Belki de bana öyle geldi, Aradığım senmişsin gibi... Gözlerin arada bir bana bakıyor, Sen sadece yokluğumu görüyordun, Çok istedim varlığımı hissettirmeyi, Ama çoktan anlamıştım, sana basit geldiğimi... O gözler yine farkında olmadan bana bakıyor, Biraz masum, biraz sahte; Her bakış ayrı bir sahne... Biliyorum varlığımın...
  2. Ben Sesinde Kendimi Bıraktım ..

Ben Sesinde Kendimi Bıraktım ..

Dur dediğini hatırlıyorum ben giderken.. Sesim kısıktı cevap veremedim.. .. Çığlıklarım içime gömüldü Yokluğun derindi ulaşamadım.. Sana yakın olduğum kadar uzaktım.. Ruhumun uçurtması takıldı dilime Söylenmesi gerekenleri söyleyemedim.. Gözlerimi kaçırdım gözlerinden ; gözlerin takılı kaldı göğüs kafesime ve deldi geçti beni.. Çırpınışlarım karaya vuran bir balık gibiydi.....
  3. Ben kendimi sende unuttum

Ben kendimi sende unuttum

SensizLiğe alısamadım Sevdiğim,aLış deme bana Gücüm yok.. Sensiz uyanamam yeni güne , Sensiz sonLandıramam..Anlamı kaLırmı ki.? MutLu oLabilirmiyim.?GüLebiLirmiyim.? AğLayabiLirmiyim bi daha.?Hayır,yapamam..HaLen aynaya bakarken seni görüyorsam , yapamam.. Yapmacık hayatLarın tam ortasındayım..Uçuruma sürükLesem kendimi sana bişey oLur , kıyamam .. MutLu hayatLara doğru yürüsem, Seni ,...
  4. Ben Kendimi Sende Unuttum

Ben Kendimi Sende Unuttum

unuttum ben kendimi sende unuttum ben herşeyi SensizLiğe alısamadım Sevdiğim,aLış deme bana Gücüm yok.. Sensiz uyanamam yeni güne , Sensiz sonLandıramam..Anlamı kaLırmı ki.? MutLu oLabilirmiyim.?GüLebiLirmiyim.? AğLayabiLirmiyim bi daha.?Hayır,yapamam..HaLen aynaya bakarken seni görüyorsam , yapamam.. Yapmacık hayatLarın tam ortasındayım..Uçuruma sürükLesem kendimi sana bişey oLur ,...

Sayfayı Paylaş