gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Aşkım Baksana Bana

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

bot mu giyerdin kot mu giyerdin siyah kazaklarını mı çok severdin gece mi gezerdin hazır mı yerdin unuttum
    pot mu kırardın kalp mi kırardın
    taş mı atardın kuş mu tutardın
    düşünceli miydin bananeci miydin unuttum
    yalandan kim ölmüş ki
    yolundan kim dönmüş ki
    elimden kim tutmuş ki bak aslında
    hiç iyi değilim ben
    ölsem bir kurtulsam ben
    kısmetsiz kediyim sanki
    aşkım baksana bana aşkım
    aşkım ağlarım ama aşkım
    yat kalk hep beni düşün yat kalk hep beni
    aşkım baksana bana aşkım
    yat kalk hep beni düşün ooo nerde
    hastalandım gelmedin
    göbek yaptım görmedin
    sordum cevap vermedin ya ya
    fransız kaldın bana
    yabancı olduk sonra
    bir ihtimal sevmedin ya ya
    aşkım baksana bana
    aşkım
    aşkım ağlarım ama
    aşkım
    yat kalk hep beni düşün
    aşkım baksana bana
    aşkım
    yat kalk hep beni düşün ooo nerde
    dünyayı kurtaran adam nerde

Nazan Öncel - Aşkım Baksana Bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Bu İstanbul

Nazan Öncel - Bu İstanbul

Akşamların soğuk yüzü Biraz kavga ve biraz aşk Bu gece çok sinirliyim Yine benim şansın kötü İstanbul'un bir suçu yok Beni burda çok üzdüler Bu İstanbul geceleri Bir İstanbul hatırası Bu İstanbul sokakları Kırık kalpler macerası nanana nanan .... Hatıralar hatıralar Bütün bir yaz böyle geçti Fotoğraflar ve çok anı Biraz şarap biraz sevgi Yağmurları unutmadım Yağmurları unuttular
  2. Nazan Öncel - Beyoğlu

Nazan Öncel - Beyoğlu

Beyoğluna götür beni kitaplara bakalım Sokaklarda gitar çalalım, tatil için para yapalım Oturalım bir yerde, bir iki laf edelim Sinemaya gidelim sonra karanlıkta öpüşelim Mesela acı yok, ağrı yok sızı yok Cepte para çok Hadi gel gidelim, yaraları saralım Hadi gel gidelim, anıları yazalım Afrika'ya götür beni ......... Çöllerde dolaşalım, derelerle mesela Avrupa'ya gel benle, uyuruz...
  3. Nazan Öncel - Beni Hatırla

Nazan Öncel - Beni Hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...
  4. Nazan Öncel - Bana Özel

Nazan Öncel - Bana Özel

İçimdeki karanlık Dışardakine benzemez Benim doğrularım Seninkinle bir değil Aşk bir bütün Bütünü ayıramazsın Yaşanmış yaşanmıştır Bi suçlu arayamazsın Gittiğin yerde kal Gittiğin yer güzel Ben senin yalnız ağacın Hasretim bana özel Gittiğin yerde kal Gittiğin yer güzel Ben seni böyle severim Hasretim bana özel İçimde boş oda yok Herkesin yeri belli Giderken unutma Anahtarını al iyi mi Ben...
  5. Nazan Öncel - Atıyorsun

Nazan Öncel - Atıyorsun

Burası dingonun ahırı değil Burası yolgeçen hanı değil Peri masalıyla uyuttun beni Yıldızları saya saya avuttun beni Her gece bir hatunun derdine düştün Kim uysa işte onu öptün Esmer sarışın karı kızlarla Marilyn Monroe gibi bombalarla Her gece orada her gece burada Daha sayayım mı anlatayım mı daha Senin yalanlarına doyum olmaz Benim kalbimle oyun olmaz Arı gibi uçuyorsun kitap...

Sayfayı Paylaş