gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Aynı Nakarat

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Kimi yükseklerden uçuyor Kimi kimi yükseklerden Kimi gerçeklerden kaçıyor
    Kimi kimi gerçeklerden
    Kimine bir haller oluyor
    kimi hep bir şeylere takıyor
    Kim kimi densiz kimi den'li
    Açıyor gülleri birinin
    Açıyor gülleri
    Çalıyor zilleri birinin
    Çalıyor zilleri
    Etekleri
    Aynı nakarat
    Hep aynı aynı
    Yarısı bayat
    Hep aynı aynı
    Yarısı hayat
    Aynı nakarat
    Anlat anlat
    Kiminin öfkesi yangın
    Kiminin tövbesi
    Kiminin gözleri baygın
    Kiminin sözleri
    Kimi hep muzır işlere bayılır
    Kimi her gün bunalım takılır
    Kimi kimi tel'siz kimi telli
    Tantana var iş yok
    Gürültü var ses yok
    Sureti var aşk yok
    Görüntü var renk yok
    Tantan var iş yok

Nazan Öncel - Aynı Nakarat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Hep Yalnız

Nazan Öncel - Hep Yalnız

ve bir sabah paltonu giy at kendini sokaklara kalbin seni aşka götürür insan bazen lafta iyidir hep yaknız hep yalnız çok yanlış çok tatsız bugün kötü günümdeyim şımartılıp sevilmedim daha beter sersemledim şöyle böyleyim biraz daha kalsan da bir hemen basıp gitsen de bir kalbin senin emrindedir aşk böyledir bu aşk benim bedenime göre değil biraz küçük ya biraz değil hayat zaten çok ahlaksız...
  2. Nazan Öncel - Hay Hay

Nazan Öncel - Hay Hay

O senin neyin olur derlerse Gülüm olur balım olur diyeceğim O senin neyin olur derlerse Sevgilim sevgilim diyeceğim O benim kalbimi isterse Seve seve veririm diyeceğim Kedisini köpeğini dolaptaki ceketini Pabucunu terliğini duvardaki resmini Ne varsa alsın toplasın gelsin Benim için gelsin isterse kalsın Hay hay buyursun gelsin Hay hay temelli kalsın Hay hay buyursun gelsin Hay hay beni seven...
  3. Nazan Öncel - Demirden Leblebi

Nazan Öncel - Demirden Leblebi

Söylenmese de olurdu Ama şimdi söylemek Söylemek istiyorum Belki kalbin kırılır Gözyaşına boğulursun Gözyaşını sakla Ben ölürsem ağla Bunu senle hiç Hiç konuşmadık biz Tek tanığım sen Tek çarem sendin Beni anlamak istemez miydin Bu acıyı ben tam yüz sene taşıdım İçimdeki bu acıyla hamal gibi yaşadım Şimdi bana sarıl Sadece sarıl Ve lütfen artık beni dinle Lanet olası bir gündü...
  4. Nazan Öncel - Aşıklar Parkı

Nazan Öncel - Aşıklar Parkı

Aşıklar parkına gittim Seni aradı gözlerim Yağmurlarda yürüdüm Islandı yine gözlerim Bekledim çay bahçesinde Bekledim öylesine Gene akşamlar oldu Gene boynum büküldü Hiç farkın yok ötekilerden Sen bir mikropsun sen Dert küpü oldum bene Of dedim of of dedim Bak saatine kaç dedim Cık dedim gelmez dedim Hadi kızım kalk git evine Unut dedim (zıbar dedim) Adını yazdım masaya...
  5. Nazan öncel beni hatırla

Nazan öncel beni hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...

Sayfayı Paylaş