gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Nazan öncel beni hatırla

Konu, 'Çöplük' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Resimlere bak
    Mektubumla avun
    Şarkılar tutu

Kendinden vazgeç
    Yastığına sarıl
    Korkular tut

Dağılsın kalbin
    Öl hatta orda
    Lanetler yağdır
    Beni hatırla

Her telefona sen çık
    Her kapıya sen koş
    Beni hatırla

Sen bir yerlerde
    Ben bir şehirde
    Akşam olunca
    Beni hatırla

Mektupları yak
    Şarkılara küs
    Hasretler giy

Depremler olsun
    Üstüste sonra
    Kahrından öl

Dağılsın kalbin
    Öl hatta orda
    Lanetler yağdır
    Beni hatırla

Nazan öncel beni hatırla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Sen Beni Öldürüyorsun

Nazan Öncel - Sen Beni Öldürüyorsun

Ne zaman canım sıkılsa, gitmek isterim uzaklara Ne vakit seni düşünsem, ki düşünmesem olmuyor Gözlerin gelir aklıma, ah o çocuk gözlerin Tam göğsüme saplanır, bıçak gibi sözlerin Sen beni öldürüyorsun, sen bunu hep yapıyorsun Sen beni öldürüyorsun, sen bunu bilmiyorsun Ne vakit kaçsam kendimden, bir o kadar yakalanırdım Ne vakit seni istesem, sen hiç yanımda olmazdın Gözyaşı biriktirdim,...
  2. Nazan Öncel - Beni Söyletme

Nazan Öncel - Beni Söyletme

Biraz sonra ben yolcuyum Sana bol şans diliyorum Sil gözlerinin yaşlarını Seni iyi tanıyorum Mutlu son yoktur ne de mutlu aşk Kim mutlu olmuş ki ben olayım Mutlu son yoktur ne de mutlu aşk Kim mutlu olmuş ki ben olayım İçmek istiyorum içmek unutmak Beni ayık gönderme Benim işim zor koy bir daha koy Beni söyletme İçmek istiyorum içmek unutmak Beni ayık gönderme Benim işim zor Hem de nasıl...
  3. Nazan Öncel - Beni Hatırla

Nazan Öncel - Beni Hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...
  4. Nazan Öncel - Atıyorsun

Nazan Öncel - Atıyorsun

Burası dingonun ahırı değil Burası yolgeçen hanı değil Peri masalıyla uyuttun beni Yıldızları saya saya avuttun beni Her gece bir hatunun derdine düştün Kim uysa işte onu öptün Esmer sarışın karı kızlarla Marilyn Monroe gibi bombalarla Her gece orada her gece burada Daha sayayım mı anlatayım mı daha Senin yalanlarına doyum olmaz Benim kalbimle oyun olmaz Arı gibi uçuyorsun kitap...
  5. Nazan Öncel Hatırına Sustum Albümü

Nazan Öncel Hatırına Sustum Albümü

TÜM ŞARKILARI KENDİ YAZDI! NAZAN ÖNCEL’İN ESKİ TÜRK FİLMLERİ TADINDAKİ, 11 YENİ ŞARKISININ YER ALDIĞI HATIRINA SUSTUM ALBÜMÜ 27 ARALIK’TAN İTİBAREN HUZURLARINIZDA. Ünlü bestecinin sanat yönetmenliğini üstlendiği, bestelerini ve sözlerini yazdığı albümünü ister gözlerinizi kapatıp, ister bir sevgiliyle dans ederek dinleyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak Beyaz Kelebekler’den Ercüment Ateş’in...

Sayfayı Paylaş