gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Gitme Kal Bu Şehirde

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Güz yaprakları düştü Gazeller oldu Bulut indi yeryüzüne
    Sevdalı oldu
    Bir avuntu biraz keder
    Böyle bize neler oldu
    Bu ayrılık bir de hasret
    Çekilmez oldu
    Ay karanlık hep karanlık
    Yüzün bize döner oldu
    Bir ihtimal daha vardı
    Felaket oldu
    Gitme gitme gitme kal bu şehirde
    Gitme gitme yazık olur bize
    Geceler kör dilsiz sanki
    Konuşmaz oldu
    Hüzünler koyduk üstüste
    Ayrılık oldu
    Bir avuntu biraz keder
    Böyle bize neler oldu
    Bu ayrılık bir de hasret
    Çekilmez oldu
    Ay karanlık hep karanlık
    Yüzün bize döner oldu
    Bir ihtimal daha vardı
    Felaket oldu
    Gitme gitme gitme kal bu şehirde
    Gitme gitme yazık olur bize

Nazan Öncel - Gitme Kal Bu Şehirde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Kader Bu Çekeceksin

Nazan Öncel - Kader Bu Çekeceksin

Kader bu çekeceksin Şikayet etme sakın Ne arar ne sorarım Ben sana mecburmuyum Ben sana mecburmuyum Kader bu çekeceksin Diyen sen değilmiydin Sevginle esir edip Üzen sen değilmiydin Gülen sen değilmiydin Ne sanmıştın sen kendini Gör bak halini Başkasıyla çok mesudum Gel gör halimi Etme bulma dünyasında Ettiğini bulursun Sen kendini ne sanırsınbak ayakta uyursun Etme bulma dünyasında Ettiğini...
  2. Nazan Öncel - Bu İstanbul

Nazan Öncel - Bu İstanbul

Akşamların soğuk yüzü Biraz kavga ve biraz aşk Bu gece çok sinirliyim Yine benim şansın kötü İstanbul'un bir suçu yok Beni burda çok üzdüler Bu İstanbul geceleri Bir İstanbul hatırası Bu İstanbul sokakları Kırık kalpler macerası nanana nanan .... Hatıralar hatıralar Bütün bir yaz böyle geçti Fotoğraflar ve çok anı Biraz şarap biraz sevgi Yağmurları unutmadım Yağmurları unuttular
  3. Nazan Öncel - Bu Havada Gidilmez

Nazan Öncel - Bu Havada Gidilmez

beni bırakıp gıtme bir yere gidersen unutursun dilerim böyle olmaz Bu havada gidilmez Güneşli günde gidilmez Aslında hiç gidilmez Son günüme kadar Kalp durana kadar Aşk mezara kadar (sakın haa gitme) beni unutma unutama inşallah unutursan kahrolurum dilerim öyle olmaz bu baharda gidilmez yağmurlarda gidilmez aslında hiç gidilmez son günüme kadar kalp durana kadar aşk mezara kadar...
  4. Nazan Öncel - Atıyorsun

Nazan Öncel - Atıyorsun

Burası dingonun ahırı değil Burası yolgeçen hanı değil Peri masalıyla uyuttun beni Yıldızları saya saya avuttun beni Her gece bir hatunun derdine düştün Kim uysa işte onu öptün Esmer sarışın karı kızlarla Marilyn Monroe gibi bombalarla Her gece orada her gece burada Daha sayayım mı anlatayım mı daha Senin yalanlarına doyum olmaz Benim kalbimle oyun olmaz Arı gibi uçuyorsun kitap...
  5. Nazan Öncel - A Bu Hayat

Nazan Öncel - A Bu Hayat

Bir yarim vardı Ayırdılar bizi Gözyaşımı silip Avuttular bizi aaa aaa Bir kere sevdim diye Pişman ettiler bizi Güldürmediler ama Ağlattılar bizi Böyle oldu şimdi Sensizlik ömür boyu Sonsuz çile A bu hayat böyle Dikenli yollarda Büyüttüler bizi Gül yatakllarda Yatırmadılar bizi aaa aaa Zavallı egoistler Çekemediler bizi Bir kenara geçip Konuştular bizi Böyle oldu şimdi

Sayfayı Paylaş