gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Nazan Öncel - Hayvan (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Nazan öncel, yeni albümü, yeni şarkıları, 2011 albüm şarkıları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Nazan öncel yeni albümü ile sizlerle melekler.

Sanatçi: Nazan Öncel
    Albüm Adi: Hayvan
    Yayin Tarihi: 2011
    Dosya Boyutu: 54.84 MB

Albümdeki Eserler 01- Normal
    Söz & Müzik: Nazan Öncel
    02- Bebek Sevgilim
    03- Böyle Konuşma
    04- Bebişim
    05- Canım Bir Yanlış Yapmak İstiyor
    06- Beni Düşün
    07- Beni Bu Koca Şehirde Yalnız Bırakma
    08- Çirkin Olsun Benim Olsun
    09- Bahanesi Aşktandır
    10- Korkunun Üstüne Yürüyorum
    11- Normal (Janti Versiyon)

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ahahaha hayvan mı :D:D:D:D iyiymiş :D:D:D:D ben bi çirkin olsun benim olsun şarkısını dinledim ve bayıldımmmmm :D:D aynen öle çirkin olsunda benim olsun :hhh:

Nazan Öncel - Hayvan (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Hadi Güneye

Nazan Öncel - Hadi Güneye

Bir araba bulsam Yola koyulsam Doğru güneye gitsem İyi kötü bir oda bulsam Güzel bir uyku çeksem Kendime gelsem Gecenin kollarında Kendimi mutlu etsem Sana selam getirsem Güneyden biraz Bu kalbimin sesi Bu da arkadaşım yaz San hayat getirsem Güneşimden biraz Bu dalgaların sesi Bu da sevgilim deniz Hadi güneye Hadi denize Adımı sorsalar Adım olmasa Kelimeler yarım kalsa Yol ortasında Ne güzel...
  2. Nazan Öncel - Bu İstanbul

Nazan Öncel - Bu İstanbul

Akşamların soğuk yüzü Biraz kavga ve biraz aşk Bu gece çok sinirliyim Yine benim şansın kötü İstanbul'un bir suçu yok Beni burda çok üzdüler Bu İstanbul geceleri Bir İstanbul hatırası Bu İstanbul sokakları Kırık kalpler macerası nanana nanan .... Hatıralar hatıralar Bütün bir yaz böyle geçti Fotoğraflar ve çok anı Biraz şarap biraz sevgi Yağmurları unutmadım Yağmurları unuttular
  3. Nazan Öncel - Beyoğlu

Nazan Öncel - Beyoğlu

Beyoğluna götür beni kitaplara bakalım Sokaklarda gitar çalalım, tatil için para yapalım Oturalım bir yerde, bir iki laf edelim Sinemaya gidelim sonra karanlıkta öpüşelim Mesela acı yok, ağrı yok sızı yok Cepte para çok Hadi gel gidelim, yaraları saralım Hadi gel gidelim, anıları yazalım Afrika'ya götür beni ......... Çöllerde dolaşalım, derelerle mesela Avrupa'ya gel benle, uyuruz...
  4. Nazan Öncel - Beni Hatırla

Nazan Öncel - Beni Hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...
  5. Nazan Öncel - Atıyorsun

Nazan Öncel - Atıyorsun

Burası dingonun ahırı değil Burası yolgeçen hanı değil Peri masalıyla uyuttun beni Yıldızları saya saya avuttun beni Her gece bir hatunun derdine düştün Kim uysa işte onu öptün Esmer sarışın karı kızlarla Marilyn Monroe gibi bombalarla Her gece orada her gece burada Daha sayayım mı anlatayım mı daha Senin yalanlarına doyum olmaz Benim kalbimle oyun olmaz Arı gibi uçuyorsun kitap...

Sayfayı Paylaş