gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Nazan Öncel Hayvan Albüm 2011

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

nazan öncel, yeni albüm, şarkıları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Nazan Öncel 2011 Hayvan Albümü sizler için sunuyoruz melekler :)
    Hayvan"da on şarkı bulunuyor. Hayvan, ağırlıklı olarak aşk ve insan ilişkilerinin çok boyutlu olarak işlendiği temalardan oluşuyor. Her albümde olduğu gibi söz ve bestelerin tamamı Nazan Öncel imzasını taşırken bu albümde bir sürpriz yaparak oğlu Serkan Öncelle birlikte sözlerini yazdığı bir şarkıya da yer veriyor melekler.

Prodüktörlüğünü Akşit Togay'ın yaptığı albümün Supervisorlüğünü Samsun Demir üstlenirken, sanat yönetmenliğinde Nazan Öncel imzası yer alıyor. Nazan Öncel, pek çok kıymetli müzisyenin performansıyla hazırlanan bu albümde diğer albümlerin aksine Jantinin yanı sıra Mustafa Ceceli, Burak Yeter, Tufan Taş, Orkun Tunç, Özgür Yedievli ve Taner Yurdunkulu gibi genç, yetenekli ve sevilen aranjörlerle çalışmaktan huzur duyduğunu ve her birinin ayrı bir dünya olduklarını, ifade ederken "ruhumun dilinden çok iyi analdılar, mis gibi bir iş çıkardılar, daha ne isterim; gerisi iyilik sağlık" dedi.

Normal
    Söz & Müzik: Nazan Öncel
    Bebek Sevgilim
    Böyle Konuşma
    Söz & Müzik: Nazan Öncel Bebişim
    Canım Bir Yanlış Yapmak İstiyor
    Beni Düşün
    Beni Bu Koca Şehirde Yalnız Bırakma
    Çirkin Olsun Benim Olsun
    Bahanesi Aşktandır
    Korkunun Üstüne Yürüyorum
    Normal (Janti Versiyon)

Nazan Öncel Hayvan Albüm 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Beni Hatırla

Nazan Öncel - Beni Hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...
  2. Nazan Öncel - Atıyorsun

Nazan Öncel - Atıyorsun

Burası dingonun ahırı değil Burası yolgeçen hanı değil Peri masalıyla uyuttun beni Yıldızları saya saya avuttun beni Her gece bir hatunun derdine düştün Kim uysa işte onu öptün Esmer sarışın karı kızlarla Marilyn Monroe gibi bombalarla Her gece orada her gece burada Daha sayayım mı anlatayım mı daha Senin yalanlarına doyum olmaz Benim kalbimle oyun olmaz Arı gibi uçuyorsun kitap...
  3. Nazan Öncel Hatırına Sustum Albümü

Nazan Öncel Hatırına Sustum Albümü

TÜM ŞARKILARI KENDİ YAZDI! NAZAN ÖNCEL’İN ESKİ TÜRK FİLMLERİ TADINDAKİ, 11 YENİ ŞARKISININ YER ALDIĞI HATIRINA SUSTUM ALBÜMÜ 27 ARALIK’TAN İTİBAREN HUZURLARINIZDA. Ünlü bestecinin sanat yönetmenliğini üstlendiği, bestelerini ve sözlerini yazdığı albümünü ister gözlerinizi kapatıp, ister bir sevgiliyle dans ederek dinleyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak Beyaz Kelebekler’den Ercüment Ateş’in...
  4. Nazan Öncel yeni albüm Hayvan

Nazan Öncel yeni albüm Hayvan

nazan öncel hayvan nazan öncel son albüm nazan öncel, yeni albüm, 2011 albümü, hayvan, şarkısı, şarkıları, klibi ve dahası burada arkadaşlar. Fıkır fıkır şarkıları ile ilgi toplayan Nazan Öncel, uzun bir aradan sonra sessizliğini bozdu ve yine ilgi çekecek bir almüe imzasını attı Melek'lerim:) Albüme "Hayvan" adını veren Öncel'in haberi burada Melek'ler:) Nazan Öncel, “Hatırına...
  5. Nazan Öncel - Hayvan (2011)

Nazan Öncel - Hayvan (2011)

Nazan öncel, yeni albümü, yeni şarkıları, 2011 albüm şarkıları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Nazan öncel yeni albümü ile sizlerle melekler. Sanatçi: Nazan Öncel Albüm Adi: Hayvan Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 54.84 MB Albümdeki Eserler 01- Normal Söz & Müzik: Nazan Öncel 02- Bebek Sevgilim Söz & Müzik: Nazan Öncel 03- Böyle Konuşma Söz &...

Sayfayı Paylaş