gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Kunduram Sandukam Zembilim

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Kunduram su aldı da yürüyemiyorum Diyorlar yar senden vazgeçmiş inanmıyorum İçime korku düştü derdimi dökemiyorum
    Kunduranı yama dertlerini yama
    Ne şan şöhret isterim he servette aklım kalır
    Sen gidersen can gider gerisi burda kalır
    Parası da pulu da yerin dibine batsın
    Sen bana ben sana hasret mi öleceğiz
    Düşümde seni gördüm
    Uzanmış yatıyorun
    Bal dudaktan öptüm
    sandukamda potur var göynek var giyemiyorum
    Menzilim uzaktır yanına varamıyorum
    Dertlerin birini saysam binini sayamıyorum
    Bir sevda türküsü tutturdum da gidiyorum
    Düşümde seni gördüm
    Ayazda yatıyordun
    Koştum üstünü örttüm
    Zembilimde katık var ekmek var yiyemiyorum
    Lokmalar dizilmiş boğazıma yutamıyorum
    Yıldızları görsem denizi göremiyorum
    Bir özgürlük çayına hasret mi öleceğiz
    Düşümde seni gördüm
    İçin için ağlıyordun
    Al yanaktan öptüm

Nazan Öncel - Kunduram Sandukam Zembilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Ölüyorum Anlasana

Nazan Öncel - Ölüyorum Anlasana

Değişen birşey olmadı oooh Kalbim hızla çarpıyor oooh Gel gör anlatamam sana oooh Hatırası dün gibi oooh Şimdi gitmeli Ama ölmeli Anlıyor musun İkimizden biri Şimdi gitmeli Ama ölmeli Bu şehirden hemen Şimdi gitmeli Ölüyorum anlasana Bir daha yoluna çıkmam oooh Söz veriyorum sana oooh Semtine bile uğramam oooh Seni bırakıyorum sana __________________
  2. Nazan Öncel - Göç

Nazan Öncel - Göç

Kalp caysa da vur kıyılarıma Yağmur ol yağ bana Gül solsa da dur kapılarıma Müjdeler ver bana Göğsünde avutsaydın Uzanıp da öpseydin Beni sevseydin sevseydin Söylemesen de anlardım Gel kıyılarıma kapılarıma Gel bana Gel odalarıma gir uykularıma Tutulaydım ay yerine Aşk heryerde göç her mevsim Uzanamadım ellerine Biraz çocuk kalsaydım Elinden su içseydim Beni sevseydin sevseydin Konuşmasan da...
  3. Nazan Öncel - Geberik

Nazan Öncel - Geberik

Peşinden koşturmadım Peşinden yas tutmadım Sen beni çok üzdüydün Geldiydin yok gelmediydin aa Miskin miskin oturdum Bütün gün camdan baktım Ucuz şaraplar içtim Saçımı kestim yattım Gidenler gider Gider be geberik Hayat böyle geçmez Geçer mi geberik Bu mevzudan sıkıldım Kendime birşeyler aldım Arkadaşlarımı aradım Uzun bir tatil yaptım aa Aşkından ölmedim Kalp krizi geçirmedim Keyifim yerine...
  4. Nazan Öncel - Ekilmekteyim

Nazan Öncel - Ekilmekteyim

Belki bir derdim var mutsuzumdur Belki havam yok belki uyumsuzumdur Annemi özlemiş olamazmıyım Belki sana içerlemiş ağlıyorumdur İçine atma diyebilirdin Aşk grevinden ölebilirdim Hayırsız çıktın derinden sarstın Bunu bana nasıl yaptın Kızları hoş tutmazsan Onları iyi bakmazsan Alakadar olmazsan Yalnız uyur yalnız uyanırsın artık Ekilmekteyim üzülmekteyim Ezilmekteyim her gece Ekilmekteyim...
  5. Nazan Öncel - Hayvan (2011)

Nazan Öncel - Hayvan (2011)

Nazan öncel, yeni albümü, yeni şarkıları, 2011 albüm şarkıları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Nazan öncel yeni albümü ile sizlerle melekler. Sanatçi: Nazan Öncel Albüm Adi: Hayvan Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 54.84 MB Albümdeki Eserler 01- Normal Söz & Müzik: Nazan Öncel 02- Bebek Sevgilim Söz & Müzik: Nazan Öncel 03- Böyle Konuşma Söz &...

Sayfayı Paylaş