gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Ölüyorum Anlasana

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Değişen birşey olmadı oooh Kalbim hızla çarpıyor
    oooh
    Gel gör anlatamam sana
    oooh
    Hatırası dün gibi
    oooh
    Şimdi gitmeli
    Ama ölmeli
    Anlıyor musun
    İkimizden biri
    Şimdi gitmeli
    Ama ölmeli
    Bu şehirden hemen
    Şimdi gitmeli
    Ölüyorum anlasana
    Bir daha yoluna çıkmam
    oooh
    Söz veriyorum sana
    oooh
    Semtine bile uğramam
    oooh
    Seni bırakıyorum sana

Nazan Öncel - Ölüyorum Anlasana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Göç

Nazan Öncel - Göç

Kalp caysa da vur kıyılarıma Yağmur ol yağ bana Gül solsa da dur kapılarıma Müjdeler ver bana Göğsünde avutsaydın Uzanıp da öpseydin Beni sevseydin sevseydin Söylemesen de anlardım Gel kıyılarıma kapılarıma Gel bana Gel odalarıma gir uykularıma Tutulaydım ay yerine Aşk heryerde göç her mevsim Uzanamadım ellerine Biraz çocuk kalsaydım Elinden su içseydim Beni sevseydin sevseydin Konuşmasan da...
  2. Nazan Öncel - Geberik

Nazan Öncel - Geberik

Peşinden koşturmadım Peşinden yas tutmadım Sen beni çok üzdüydün Geldiydin yok gelmediydin aa Miskin miskin oturdum Bütün gün camdan baktım Ucuz şaraplar içtim Saçımı kestim yattım Gidenler gider Gider be geberik Hayat böyle geçmez Geçer mi geberik Bu mevzudan sıkıldım Kendime birşeyler aldım Arkadaşlarımı aradım Uzun bir tatil yaptım aa Aşkından ölmedim Kalp krizi geçirmedim Keyifim yerine...
  3. Nazan Öncel - Ekilmekteyim

Nazan Öncel - Ekilmekteyim

Belki bir derdim var mutsuzumdur Belki havam yok belki uyumsuzumdur Annemi özlemiş olamazmıyım Belki sana içerlemiş ağlıyorumdur İçine atma diyebilirdin Aşk grevinden ölebilirdim Hayırsız çıktın derinden sarstın Bunu bana nasıl yaptın Kızları hoş tutmazsan Onları iyi bakmazsan Alakadar olmazsan Yalnız uyur yalnız uyanırsın artık Ekilmekteyim üzülmekteyim Ezilmekteyim her gece Ekilmekteyim...
  4. Nazan Öncel - Atıyorsun

Nazan Öncel - Atıyorsun

Burası dingonun ahırı değil Burası yolgeçen hanı değil Peri masalıyla uyuttun beni Yıldızları saya saya avuttun beni Her gece bir hatunun derdine düştün Kim uysa işte onu öptün Esmer sarışın karı kızlarla Marilyn Monroe gibi bombalarla Her gece orada her gece burada Daha sayayım mı anlatayım mı daha Senin yalanlarına doyum olmaz Benim kalbimle oyun olmaz Arı gibi uçuyorsun kitap...
  5. Nazan Öncel - Hayvan (2011)

Nazan Öncel - Hayvan (2011)

Nazan öncel, yeni albümü, yeni şarkıları, 2011 albüm şarkıları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Nazan öncel yeni albümü ile sizlerle melekler. Sanatçi: Nazan Öncel Albüm Adi: Hayvan Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 54.84 MB Albümdeki Eserler 01- Normal Söz & Müzik: Nazan Öncel 02- Bebek Sevgilim Söz & Müzik: Nazan Öncel 03- Böyle Konuşma Söz &...

Sayfayı Paylaş