gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Ukala Dümbeleği

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Birgün tren duracak Vagonlar boş kalacak Bugünün kıymetini bil
    Yarın geç olacak
    Bırak gülünç olayım
    İster sefil olayım
    İzin ver umutlanayım
    Bırak serap göreyim
    Başka hayat yok bunu bende biliyorum
    Başka ***** yok ama ben onu istiyorum

Ukala dümbeleği
    Çok biliyorsun işini
    Beğenmiyorsun birşeyi
    Zor dostum zor

Mühim olan hangisi
    Bana lazım sevgisi
    Yere batsın serveti
    Ah gönlüm ah

Gönül direnme bana
    Sus kes sesini
    Ben ki sabırlıyımdır
    Vefalı kararlıyımdır

Bırak hata yapayım
    Düşündüğüm gibi yaşayım
    Ne halim varsa göreyim
    Sonucuna katlanayım

Başka hayat yok bunu bende biliyorum
    Başka ***** yok ama ben onu istiyorum

Nazan Öncel - Ukala Dümbeleği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Ölüyorum Anlasana

Nazan Öncel - Ölüyorum Anlasana

Değişen birşey olmadı oooh Kalbim hızla çarpıyor oooh Gel gör anlatamam sana oooh Hatırası dün gibi oooh Şimdi gitmeli Ama ölmeli Anlıyor musun İkimizden biri Şimdi gitmeli Ama ölmeli Bu şehirden hemen Şimdi gitmeli Ölüyorum anlasana Bir daha yoluna çıkmam oooh Söz veriyorum sana oooh Semtine bile uğramam oooh Seni bırakıyorum sana __________________
  2. Nazan Öncel - Göç

Nazan Öncel - Göç

Kalp caysa da vur kıyılarıma Yağmur ol yağ bana Gül solsa da dur kapılarıma Müjdeler ver bana Göğsünde avutsaydın Uzanıp da öpseydin Beni sevseydin sevseydin Söylemesen de anlardım Gel kıyılarıma kapılarıma Gel bana Gel odalarıma gir uykularıma Tutulaydım ay yerine Aşk heryerde göç her mevsim Uzanamadım ellerine Biraz çocuk kalsaydım Elinden su içseydim Beni sevseydin sevseydin Konuşmasan da...
  3. Nazan Öncel - Geberik

Nazan Öncel - Geberik

Peşinden koşturmadım Peşinden yas tutmadım Sen beni çok üzdüydün Geldiydin yok gelmediydin aa Miskin miskin oturdum Bütün gün camdan baktım Ucuz şaraplar içtim Saçımı kestim yattım Gidenler gider Gider be geberik Hayat böyle geçmez Geçer mi geberik Bu mevzudan sıkıldım Kendime birşeyler aldım Arkadaşlarımı aradım Uzun bir tatil yaptım aa Aşkından ölmedim Kalp krizi geçirmedim Keyifim yerine...
  4. Nazan Öncel - Ekilmekteyim

Nazan Öncel - Ekilmekteyim

Belki bir derdim var mutsuzumdur Belki havam yok belki uyumsuzumdur Annemi özlemiş olamazmıyım Belki sana içerlemiş ağlıyorumdur İçine atma diyebilirdin Aşk grevinden ölebilirdim Hayırsız çıktın derinden sarstın Bunu bana nasıl yaptın Kızları hoş tutmazsan Onları iyi bakmazsan Alakadar olmazsan Yalnız uyur yalnız uyanırsın artık Ekilmekteyim üzülmekteyim Ezilmekteyim her gece Ekilmekteyim...
  5. Nazan Öncel - Hayvan (2011)

Nazan Öncel - Hayvan (2011)

Nazan öncel, yeni albümü, yeni şarkıları, 2011 albüm şarkıları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Nazan öncel yeni albümü ile sizlerle melekler. Sanatçi: Nazan Öncel Albüm Adi: Hayvan Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 54.84 MB Albümdeki Eserler 01- Normal Söz & Müzik: Nazan Öncel 02- Bebek Sevgilim Söz & Müzik: Nazan Öncel 03- Böyle Konuşma Söz &...

Sayfayı Paylaş