gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nazar değecek diye çok korkuyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba; 10 aylık evliyim çok şükür eşimle çok mutluyum,huzurumuz yerinde allaha çok şükür 10 ayda daha bir kez kavga etmedik birbirimizide çok seviyoruz.

ama bize çok nazar değiyor eşim bana herşeyde yardımcı oluyor, kendi elleri ile yemek yediriyor seviyor sarıyor buda milletin nazar etmesine sebeb oluyor.

nezaman bir yere misafirliğe gitsek yada biri bize gelmiş olsa kem gözle bakar oldular aa bak sana nasıl yardım ediyo,, aa bak ne mutlusunuz, aa bak 10 ay oldu cicim ayınız bitmedi, sizin cicim aylar nezaman bitecekk gibi laflar ediyorlar.

mesela dün bir fisafirlliğe gittik çok mutluyuz gülüyoz eğleniyoruz oradan eşimin kuzeni'' yaa siz ne kadar güzelsiniz şunlara bak 10 ay oldu sanki daha dün evlenmişler gibi sizin cicim ayıda gelmedi gitti hiç kavgada etmiyosunuz'' dedi bizde güldük ama ertesi gün 10 ay boyunca ilk defa kavga ettik ilk defa hemde hiç yoktan sebebe. ben 10 ayda ilk defa bu kadar ağladım ve eşimi ilk kez bu kadar üzgün gördüm. Tabii sonra ne yapıyoruz bi dedi eşim sarıldı bana barıştık birbirimizi bıoşu boşuna kırdık. bana yardımcı olun ne olur biz nazardan korunmak için ne yapmalıyız eşimde bende nazardan çok korkar olduk. sırf nazar değecek diye bir yere gittiğimizz zaman kendimizden hiç bahsetmiyoruz lütfen yalvarıyorum yardımcı olun bana lütfenn.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Nazara kesinlikle bende inanlardanım... İnsanın kendi nazarı bile değer kendisine diye düşünüyorum. Kaldıki dışarıdakilerin kesinlikle nazarı da değecektir. Bu hususta Nazarı def eden dualardan yararlanmanızı tavsiye ediyorum. Mutluluğunuz daim olsun.

Saygılar.

Nazar değecek diye çok korkuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazar değmesin diye 9 nazar boncuğu yuttu

Nazar değmesin diye 9 nazar boncuğu yuttu

KAYSERİ?nin Bünyan İlçesi'nde nazar değmemesi için 9 nazar boncuğu yutan 18 yaşındaki Serkan Güngör hastanelik oldu. Bünyan ilçesi Süksün Beldesi'nde oturan işsiz Serkan Güngör, kendisine nazar değmemesi için 3 hafta önce 9 nazar boncuğu yuttu. Sindirim sisteminde rahatsızlık hisseden ve tuvalete çıkmakta zorlanan Serkan Güngör, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi?ne geldi. Hastane acil...
  2. melişlerimize nazar değmesin diye...

melişlerimize nazar değmesin diye...

aman melişlerim kendinize dikkat edin sakın nazar almayın üzerinize...:D
  3. Ilk geceden  çok korkuyorum :(:(

Ilk geceden çok korkuyorum :(:(

ilk geceden çok korkuyorum Arkadaşlar siteyi gördum cok begendım ve bende uye oldum . Nısanlıyım ewlencem ama ılk geceden cok korkuyorum ne olur benı bılgılendıırın:(:(
  4. Çok korkuyorum..

Çok korkuyorum..

merhaba melekler.. ben bu sene ygs-lys ye giricem fakat yapamam kazanamam diye çok korkuyorum :( ders çalışırken de aklıma geliyor derse konsantre olamıyorum nasıl engelleyebilirim bu korkuyu? benim gibi bu sene sınava gireceklerin Allah yardımcısı olsun..
  5. çok korkuyorum :(

çok korkuyorum :(

6 yıldır hayatımda yer alan insanı unuttuktan sonra bir ay oldu belki de birisinden hooşlnamaya başladım konuyu daha önce de açmıştım okuyan arkadaşlar bilir o hoşlnaıoyr mu bilmiyorum ama sanki böyle bir durum var gibi geliyor ya da ben öyle olsun istiyorum ondan böyle düşüncelerim. ortak bir arkadaşımı var ve ben ondan korkuyorum şu anda hoşladnığım kişi ile konuşmuyorlar ama benim bildiğim...

Sayfayı Paylaş