gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nazar Değmesin Boncukları

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu nazar boncuğu resimleri ile ilgili bilgiler içermektedir. Bilim adamlarınında kabul ettiği nazar olayına sanırım inanmayanız yoktur. Her yaştan kişiyi olumsuz bir şekilde etkileyebilen ve negatif elektrik yayılması sonucu nazar değmesi sonrası zaman zaman hepimiz kötü zamanlar yaşamışızdır.

Özellikle bebekler ve çocukların üstünden nazar boncuğu eksik edilmez. Çünkü bebeklerin en ufak şeyde nazara geleceği inanılır.
    Nazar konusunda harika güzel sözler hakkında bilgilere sizlere yine sitemiz üzerinden yer vermiştik.

Sizde nazara inanan ve nazar boncuğu seven kişilerdenseniz sizlere çok hoş nazar boncuklarını paylaşıyorum.

Allah sizi tüm nazarlardan korusun diyerek sizlere boncuklarımı sunuyorum:D

TİTAN bunu beğendi.
Nazar Değmesin Boncukları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazar Boncuğu

Nazar Boncuğu

nazarboncuğu G] Bugün gerçek göz boncukları sadece Türkiye'de, İzmir'e bağlı Görece ve Kurudere köylerinde, bu işe gönül vermiş son bir kaç usta tarafından yapılmaktadır. Bu ustalar, evrensel bir inancın sihirli nesnelerini şaşırtıcı bir cam işleme tekniğiyle üretmektedirler Bu sanat, binlerce yıllık süreç içinde, çok az değişime uğramıştır. 3000 yıllık Antik Akdeniz Cam Sanatı tüm...
  2. Nazar ve Nazar Boncuğu

Nazar ve Nazar Boncuğu

nazar taşı nazar boncuğu resmi büyük rüyada göz boncuğu görmek Hastalıkların maddi olduğu kadar manevi sebepleri de vardır. Allah Rasulu "Nazar haktır" buyuruyor. Yani bazı insanların bakışlarının maddi ve manevi yapıları üzerinde olumsuz etki yapması bir gerçektir. Bundan Allah'a sığınmalıdır. Yine Allah Rasulu: "Eğer kaderi geride bırakabilecek bir şey varsa o da gözdür"...
  3. Nazar değmesin diye 9 nazar boncuğu yuttu

Nazar değmesin diye 9 nazar boncuğu yuttu

KAYSERİ?nin Bünyan İlçesi'nde nazar değmemesi için 9 nazar boncuğu yutan 18 yaşındaki Serkan Güngör hastanelik oldu. Bünyan ilçesi Süksün Beldesi'nde oturan işsiz Serkan Güngör, kendisine nazar değmemesi için 3 hafta önce 9 nazar boncuğu yuttu. Sindirim sisteminde rahatsızlık hisseden ve tuvalete çıkmakta zorlanan Serkan Güngör, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi?ne geldi. Hastane acil...
  4. Boncuktan kalp yapın sevginize nazar değmesin

Boncuktan kalp yapın sevginize nazar değmesin

boncuktan kalp boncuktan kalp yapımı boncukla yapımı boncuk Arkadaşlar boncuktan kalp yapılışını sunuyorum size evinizin ve odalarınızın duvarlarına asabilirsiniz ve fikrimce nazar boncuğundanda yapabileceğiniz bu kalbi arabalarınıza takın veeeeee sevdiğinize kendi elinizle yapıp ona sunun sevginize nazar değmesin uğurunuz olsun:) Gerekli malzemeler: Çeşitli boyda boncuklar, kurdele,...
  5. Nazar Değmesin:)

Nazar Değmesin:)

focebook nazar değmesin mesajları nazar yazıları değmesin yazıları Mavi Jeans'in yeni bir uygulaması başlamış dün gördüm mağazada. Jean deneyene nazar boncuğu hediye ediyolar. bi de çalışanların bazılarını kot uzmanı olarak belirlemişler, oldukca kapris cekiyolar:)

Sayfayı Paylaş