gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Nazar değmesin diye 9 nazar boncuğu yuttu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

KAYSERİ?nin Bünyan İlçesi'nde nazar değmemesi için 9 nazar boncuğu yutan 18 yaşındaki Serkan Güngör hastanelik oldu.
    Bünyan ilçesi Süksün Beldesi'nde oturan işsiz Serkan Güngör, kendisine nazar değmemesi için 3 hafta önce 9 nazar boncuğu yuttu. Sindirim sisteminde rahatsızlık hisseden ve tuvalete çıkmakta zorlanan Serkan Güngör, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi?ne geldi. Hastane acil servisinde çekilen ultrasonda nazar boncuklarını gören sağlık görevlileri, şaşkınlığa düştü.

Halası 31 yaşındaki Hatime Atay?ın önerisiyle nazar boncuklarını yuttuğunu iddia eden Güngör, ?Üç haftadır tuvalete gitmekte güçlük çekiyorum. Halam, bana nazar değmeyeceğini söyleyerek, boncukları yutmamı söyledi. Ben de yuttum. Şimdi karnım çok ağrıyor? dedi.

Uzmanlar, camdan yapılmış nazar boncuklarının vücuda herhangi bir zarar vermeyeceğini belirterek, dışkı yoluyla atılabileceğini söyledi.

alıntı

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Nazar değmesin diye 9 nazar boncuğu yuttu
    geçmiş olsun:D

3. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Geçmiş olsun :D

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

bencede büyük geçmiş olsun

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hey maşallah tü tü tü :S

Nazar değmesin diye 9 nazar boncuğu yuttu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazar Boncuğu

Nazar Boncuğu

nazarboncuğu G] Bugün gerçek göz boncukları sadece Türkiye'de, İzmir'e bağlı Görece ve Kurudere köylerinde, bu işe gönül vermiş son bir kaç usta tarafından yapılmaktadır. Bu ustalar, evrensel bir inancın sihirli nesnelerini şaşırtıcı bir cam işleme tekniğiyle üretmektedirler Bu sanat, binlerce yıllık süreç içinde, çok az değişime uğramıştır. 3000 yıllık Antik Akdeniz Cam Sanatı tüm...
  2. Nazar ve Nazar Boncuğu

Nazar ve Nazar Boncuğu

nazar taşı nazar boncuğu resmi büyük rüyada göz boncuğu görmek Hastalıkların maddi olduğu kadar manevi sebepleri de vardır. Allah Rasulu "Nazar haktır" buyuruyor. Yani bazı insanların bakışlarının maddi ve manevi yapıları üzerinde olumsuz etki yapması bir gerçektir. Bundan Allah'a sığınmalıdır. Yine Allah Rasulu: "Eğer kaderi geride bırakabilecek bir şey varsa o da gözdür"...
  3. Boncuktan kalp yapın sevginize nazar değmesin

Boncuktan kalp yapın sevginize nazar değmesin

boncuktan kalp boncuktan kalp yapımı boncukla yapımı boncuk Arkadaşlar boncuktan kalp yapılışını sunuyorum size evinizin ve odalarınızın duvarlarına asabilirsiniz ve fikrimce nazar boncuğundanda yapabileceğiniz bu kalbi arabalarınıza takın veeeeee sevdiğinize kendi elinizle yapıp ona sunun sevginize nazar değmesin uğurunuz olsun:) Gerekli malzemeler: Çeşitli boyda boncuklar, kurdele,...
  4. melişlerimize nazar değmesin diye...

melişlerimize nazar değmesin diye...

aman melişlerim kendinize dikkat edin sakın nazar almayın üzerinize...:D
  5. Nazar Değmesin Boncukları

Nazar Değmesin Boncukları

Bu konu nazar boncuğu resimleri ile ilgili bilgiler içermektedir. Bilim adamlarınında kabul ettiği nazar olayına sanırım inanmayanız yoktur. Her yaştan kişiyi olumsuz bir şekilde etkileyebilen ve negatif elektrik yayılması sonucu nazar değmesi sonrası zaman zaman hepimiz kötü zamanlar yaşamışızdır. Özellikle bebekler ve çocukların üstünden nazar boncuğu eksik edilmez. Çünkü bebeklerin en...

Sayfayı Paylaş