gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nazar değmesin diye tahtaya vurmak günahmıdır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bazen konuşuyoruz ya sonra kulağımızı çekip tahtaya vuruyoruzz o caizmi acaba yada günahmıı bu konuyla ilgili bilgi varmı meleklerr

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

nazar değmesin diye tahtaya vurmak günahmıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aman nazar değmesin... nazar resimleri

aman nazar değmesin... nazar resimleri

hepinize boncuk dağıtıyorum melekler nazarlardan korunun die....
  2. Nazar değmesin diye 9 nazar boncuğu yuttu

Nazar değmesin diye 9 nazar boncuğu yuttu

KAYSERİ?nin Bünyan İlçesi'nde nazar değmemesi için 9 nazar boncuğu yutan 18 yaşındaki Serkan Güngör hastanelik oldu. Bünyan ilçesi Süksün Beldesi'nde oturan işsiz Serkan Güngör, kendisine nazar değmemesi için 3 hafta önce 9 nazar boncuğu yuttu. Sindirim sisteminde rahatsızlık hisseden ve tuvalete çıkmakta zorlanan Serkan Güngör, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi?ne geldi. Hastane acil...
  3. melişlerimize nazar değmesin diye...

melişlerimize nazar değmesin diye...

aman melişlerim kendinize dikkat edin sakın nazar almayın üzerinize...:D
  4. Nazar Değmesin:)

Nazar Değmesin:)

focebook nazar değmesin mesajları nazar yazıları değmesin yazıları Mavi Jeans'in yeni bir uygulaması başlamış dün gördüm mağazada. Jean deneyene nazar boncuğu hediye ediyolar. bi de çalışanların bazılarını kot uzmanı olarak belirlemişler, oldukca kapris cekiyolar:)
  5. Nazar değmesinin belirtileri nelerdir?

Nazar değmesinin belirtileri nelerdir?

Gözler ruhi fonksiyonları ve beyin gücünü en rahat ve en tesirli şekilde kullanabildiğimiz organlarımızdır. Bilim adamlarının da tespit ettikleri gibi, göz yoluyla bir çeşit hipnoz olayı gerçekleşmektedir. Yılan, fareyi, kuşu veya diğer avlarını böyle yakalar. Gözlerinden gönderdiği zehirli şualar yoluyla avının beyin fonksiyonlarını bozmakta ve talihsiz av, bir anlık göz göze gelmenin...

Sayfayı Paylaş