gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Nazlı - Beni Yazın

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Gel canım gel her şeyi paylaşalım senle
    Geçer diye anlaşalım canım
    Gel her şeyi konuşalım senle
    Hayat gibi paylaşalım

Yüreğin açsın içini
    Yeni bir aşkı seçiver
    Bu deli kavga bitimi
    Yeni bir aşkı itiver

Beni yazın şarkılara, yazın sayfalara
    Acım volkan olsun
    Yüreğimin yokluğuna, hüzün çokluğuna
    Kader çare bulsun

Nazlı - Beni Yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Nazlı Yarim

Yıldız Tilbe - Nazlı Yarim

Serzenişlerimi sakın ciddiye alma Kötü olan biri varsa o sensin sanma Ben arada kaldım beni affet bırakma Çıkarım elbet bu halden şüphede kalma Geçmişi bağışladım kendimi unutmadım Seni sevmeyen ruhum canımdan çıksın Dünyayı bedava sattım herkes bildiğini alsın Seni sevmeyen varsa canından olsun Nazlı yarim ömrümün neşesi yarim Seni bulan cenneti aramaz yarim Acını göstermesin bana Allah'ım...
  2. Aşkın'ın bebeğinin adı nazlı

Aşkın'ın bebeğinin adı nazlı

Allah analı babalı büyütsün.. :) HEMŞİRE; 'NAZLI' DEDİ AŞKIN NUR YENGİ, KIZI NAZLI’YA BAŞKA BİR İSİM KOYMAYI PLANLADIĞINI ANCAK BİR HEMŞİRENİN SÖZLERİ ÜZERİNE FİKRİNDEN VAZGEÇTİĞİNİ ANLATTI. YENGİ, KENDİ İSMİYLE İLGİLİ DE BENZER BİR ÖYKÜYÜ AKTARDI... Kanal D’deki Şeffaf Oda programında Güneri Civaoğlu’nun konuğu olan Aşkın Nur Yengi, annesinin karnında 5 aylık olana kadar...
  3. Nazlı Kız Öğrenci Yurdu

Nazlı Kız Öğrenci Yurdu

İlçe: Çankaya Adres: Güvenlik Caddesi Yeşilyurt Sokak No:40 Aşağı...
  4. Nazlı Sevgiliye

Nazlı Sevgiliye

Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor, uyku gibi, yağmur gibi, duman gibi aşk dökülüyor gözlerinden. Beni sevmediğini söylerken dudaklarının kıvrımında öyle bir işaret görüyorum ki sevdiğini söylüyor. Elini tutuyorum, elimi iterken elin, yanarak titriyor. Biliyorum sen de seviyorsun beni. Bazen hiç ses vermiyorum sana, beni çağırıyorsun, adımı sesleniyorsun, yüreğin beni...
  5. Nazlı sevgiliye aşk mektup

Nazlı sevgiliye aşk mektup

aşk mektubu, aşk, sevgiliye mektup, aşka dair aradığınız herşey burda meleklerim... Aşk zamansız ansız habersiz birden bire gelir önceden demez ki ben geliyorum şuna çarpılacaksın zaten belli olsa aşk olmazdı.işte bir aş daha sizler içi nb aşkı unutnlara bir kez daha tarifi. Nazli Sevgİlİye AŞk Mektubu Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor uyku gibi yağmur gibi duman...

Sayfayı Paylaş