Nazlı erkekler(Dedikodu kazanı kaynasın)

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Nazlı erkekler(Dedikodu kazanı kaynasın)
nazlı erkek
Kadın erkek ilişkileri konusunda türlü türlü şeyler söylenir.Kadın ve erkek eşittir erkekler kadınlardan üstündür yada tam tersi olan görüşleri savunanlar bu konudaki görüşlerini günlük yaşantımızda bile sağdan soldan duyarız.

Ben erkeklerin sadece fiziki yönden üstün oldularına inananlardanım.Ama iş dayanıklılık konusunda erkekler bana göre kalıplarına göre değiller Ha bunları neden yazıyorum diye belki içinizde düşünenler vardır ama konuyu biraz daha açtığımda eminim içinizdeki birçok hemcinsim bu konuda bana hak verecektir.Ve yine birçoğunuzunda aynı şeyleri yaşadığınızdan eminim:)
Şu erkekler aslında hiç büyümemiş çocuklar özellikle hastalandıklarında inanın bana bir çocuktan farkları kalmıyor.Hani derler ya biz delikanlıyız taş fırın erkeğiyiz ama o taş fırın erkekleri hasta olduklarında çocuktan farkları kalmıyor.Özellikle evli olan bayanlar çok iyi bilirler biz hastalanırız bazen gerçekten yatağa düşecek kadar hastalanırız ama en fazla yattığımız bir gündür ve çoğu kerede hastalığımızı ayakta geçiririz yoksa evin düzeni iş güç çocuklar ne olacak?Zaten yatmaya bile zamanımız olmaz hiçbir erkek eşinin hasta yatmasına katlanamaz yanılıyormuyum?Bir gün yatsak bile sen hala iyileşmedinmi derler veya ikinci gün ne yemek yaptın diye sorular gelmeye başlar:D

Peki ya onlar hastalandıklarında:

hasta-erkekler1-7418.jpg

Dünya sanki onların başına yıkılmıştır sevgi şefkat ilgi alaka full olmalı o an onlar için.Ahhlarr offlarr başlamıştır bile "Hayatım baksana varmı ateşim , canım çok kötüyümm, ay off ahhh lar hiç bitmez:DKadığnları hor gören genel olarak erkeklerin aslında bir düşündüklerinde bilseler bir anlasalar kadınların işlerinin ne kadar ağır ve zor olduğunu ama anlayan kim:)
hasta-erkekler2-9933.jpg

Eşim ufak bir operasyon geçirdi bir yada iki dikişi var.ve birkaç gündür ağrıdan duramıyor ona sorduğumda yaa peki ben nasıl çektim işte sana devede kulak azda olsa anla.İlk doğumum normaldi 20/25 dikişim vardı ikinci sezeryan zaten o başlıbaşına bir cerrahi operasyon.bir iki dikişe bile dayanamayan erkekler yada dikişi bırak bir soğuk algınlığında bile nazlanan söylenen şikayet erkekler az sayıdamıdır?.Onların ufacık tüylü bir bölgesine bir ağda yapıştırın bakalım hangi erkek bağırmıyacak ee biz bunları her ay yaşamıyormuyuz:DYada o bize dünyayı zindan eden adet ağrıları.Ama bunları başına gelen bilir erkek ne anlasın derler ya bekara kadın boşamak kolaymış işte onlara göre bizimkisi hep şikayet hep şikayet Acaba bir gün sadece bir günlüğüne Allah erkekleri kadın olarak yaratsa bir anlasalar yaşadıklarımızı ve bizim ne kadar güçlü dayanıklı olduğumuzu kendileri yaşayarak görseler anlasalar fenamı olur:D

Onu bunu bilmem arkadaş bu dünyada kadın olmak hiç te kolay iş değil.İstediği kadar erkekler bu konuda kadınların görüşlerini kabul etmeselerde Biz onlardan çok daha güçlüyüz aslında.Çok daha dayanıklı ve bir o kadar sabırlıyız.

Bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum bir dokun bin ah işit misali bakalım aynı dertlerden yakınanlar varmı benim gibi
Sizinde eşiniz kardeşiniz babanız hastalandıkları zaman nasıllar hadi bakalım kızlar dedikodu zamanı başlayın:D
hasta-erkekler3-1600.jpg

eeeee adı üstünde erkek milleti :
ben hayatta yatak döşek yatmam hasta olunca giripte felan ama yatıyosam gerçektende ağırımdır hemde çok napalım ayakta geçirmek zorundayım evli bir bayan olunca :D
fakat eşim allah muhafaza az başı ağrısa griğ olma durumları daha başilarken kendini yatak yorgana kapatır allahhhhhhhhhhhhhh bak babam bak hahahahah zor iyleşir nazından geçilme zoffffff :D:D bende 2 sezeryan geç,irdim çok ağrı çektim :D ama erkek milletin ameliyatlı oyyyyy düşünemiorum yani :D:D:D

oncelıkle cok zevklı bır konu secmıssın canım sagol.aynen benım esımde cok nazlıdır bı yerı agrısın hemen hastalandım ah ah suram agrıyo der.ben okadar sancı cekerım özel gunlerımde yanı yada basım agrır oyle sessız otururum....bızımkı bı grıp olsun yada bıyerı agrıyınca ılgılenmıyosun benımle der....yanı herzaman nazlılar aslında hastalık gırınce araya o naz ıkı katına cıkıyo benceee ana kuzusu erkekler...

valla aynı ben 3 çocugu iyleştiriyorum ayakta iyleşiyorum aynı hastalıktan eşim bayılıyo çok kibarlar güya biz kibarız:bai:

ayhh mümkün olsa iyileşene kadar gözüme gözükmese felaket nazlanir o hasta olmasin ben onun yerine hastalanmaya razıyım yani:D

:laugh:Kızlar bu erkeklerin üretiminde bir hata var galiba..

Baksanıza hepsi aynı:piha: naz delisi olmuş hepside..

hepsi aynı desenizde galiba benim eşim farklı kızlar yaa.ben 2 senelik evliyim.pek yeniliğide kalmadı ama artık ondanmıdır nedir ben daha eşimin başının ağrıdığını bile sayılı duymuşumdur.çok sık hastalanmaz.bi defasında çok kötü grip oldu.sesi bile çıkmıyordu hastalıktan.ona rağmen okadar yolu tepip yanıma gelmişti.
ama tabi ileride nasıl olacağını bilemem.umarım nazlı bişi olmaz.

Geri