gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Nazlı Hamarat Eşini Teşhis Edemedi

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

nazli-emir-02-.jpg Hürriyet’te yer alan habere göre cenaze bugün görevlilerin ve aile yakınlarının nezaretinde uçaktan alınarak gerekli işlemler için Soğanlık Mezarlığı’na götürüldü.
    Ancak, tabut açıldığında Nazlı Hamarat büyük bir şaşkınlık yaşadı. Eşini teşhis edemeyen Hamarat , törenin iptal edildiğini duyurdu.

Nazlı Hamarat Eşini Teşhis Edemedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamarat MolekÜller

Hamarat MolekÜller

Bu moleküller vücut ve hücre içerisinde hiç durmaksızın harıl harıl çalışırlar.Örnek verecek olursak hücre içerisindeki enzimlerden bir tanesi, bir saniyede 40 ayrı reaksiyona girebilmektedir.Bu bir kimyasal enzim için çok yüksek bir hızdır.Fakat hücrelerinizde bu enzimlerden binlercesi vardır.Ve herbir enzim birbirlerinden bağımsız olarak hiç durmadan reaksiyona girerler. Enzimlerin 3...
  2. Hamarat kadın

Hamarat kadın

hamarat kadın hamarat kadın oyunları hamaratkadin oyunu kadınlar Bazen o kadar yoğunuz ki....İşte başını kaşıyacak vakti olmayan bir meleğimiz.....
  3. Bu tarz benim yarışmacısı Nazlı Hamarat kimdir?

Bu tarz benim yarışmacısı Nazlı Hamarat kimdir?

bu tarz benim nazlı hamarat,işte benim stilim nazlı hamarat kimdir,nazlı hamarat kaç yaşında,nazlı hamarat kimle evli nazlı hamarat nereli,nazlı hamarat biyografisi TV8'deki Bu Tarz Benim yarışması izleyicilerin ilgisini çekmeyi sürdürüyor. 2. sezonundaki yarışmada en dikkat çeken isimlerden biri de Nazlı Hamarat. Gerek sesi gerekse de güzelliği ile dikkat çeken Nazlı Hamarat, yarışmanın son...
  4. Ünlü Yarışmacı Nazlı Hamarat'ın Eşi Öldürüldü !

Ünlü Yarışmacı Nazlı Hamarat'ın Eşi Öldürüldü !

Vatan'ın haberine göre Ukrayna’nın başkenti Kiev’de Kharkov-Melnikov Caddesi üzerindeki bir binanın arka tarafında kullanılmayan alanda önceki gün kırklı yaşlarında bir erkek cesedi bulundu.Cesedin Nazlı Hamarat'ın eşi Cevdet Şaşmaz'a ait olduğu ispatlandı.İşte Benim Stilim’ yarışmasının popüler isimlerinden Nazlı Hamarat’ın eşi prodüktör Emir Cevdet Şaşmaz’ın Kiev’de öldürüldüğü ortaya...
  5. Emir Şaşmaz Neden Öldürüldü ? Nazlı Hamarat Aldatılıyor muydu ?

Emir Şaşmaz Neden Öldürüldü ? Nazlı Hamarat Aldatılıyor muydu ?

Takvim Gazetesi'nin haberine göre İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyurdu. Renkli hayatıyla bir anda üne kavuştu. Nazlı Hamarat önceki gün eşini kaybetmenin acıyla sarsıldı. Hamarat'ın yapımcı eşi Emir Şaşmaz'ın, geçen Cuma günü Ukrayna'da vahşice öldürüldüğü iddia edildi. Hamarat, eşinin boğazı kesilerek öldürüldüğünü doğruladı. Kocasının fotoğrafını paylaşan genç kadın,...

Sayfayı Paylaş