gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Nd chavez'in cenazesine yetişemedi

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [h=2]Cenaze törenine katılmak için Venezuela'ya giden şarkıcı Nihat Doğan, Caracas'taki törene yetişemedi...[/h]Türkiye saati ile gece 01.00 sularında Venezuela'ya ulaşan Doğan, "20 saate yakın bir yolculuktan sonra kazasız belasız Venezuela Caracas'a geldim... Buradan herkese selamlar saygılar" diye tweet attı. Fakat Nihat Doğan Venezuela'ya gitmesine rağmen törenlere yetişemedi.

Ünlü şarkıcı, kendilerini emperyalizm karşıtı olarak tanımlayan aydınları da şu sözlerle eleştirdi:

"O değil de bizim emperyalizm düşmanı sanatçı, gazeteci, aydıncıklarımızdan 1 tanesinin bile Chavez'i son yolculuğuna uğurlamaması neyin kafası?"

Niaht Doğan, Venezuela'ya gidişini eleştirenlere ise şu sözlerle cevap verdi:

"Orada arkamdan sallayanlara benim 1 kelime İngilizce bilmeden 20 dakikalık boğazı değil 20 saatlik okyanusu geçtiğimi biri söyleyebilir mi :)"
    "Bizim yaşadığımız gerçekler, başkalarının kurduğu hayallerden çok daha gerçektir.. Bizim yaptıklarımızı hayal bile edemeyenlere duyurulur.."

BİLETİNİN FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI

Doğan, cenazeye gideceğine inanmayanlara cevaben "Hava alanindayim.Hala Venezuela'ya gidecegime inanmayip saka yaptigimi zanneden arkadaslarima gelsin.ucus biletim" diyerek biletinin fotoğrafını paylaşmıştı.

Nd chavez'in cenazesine yetişemedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. liderin Cenazesinden...

liderin Cenazesinden...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ben Yetişemedim Kaybettiklerime ...

Ben Yetişemedim Kaybettiklerime ...

. Umudun bittiği yerde verirsin son nefesini. Bitti dediğin yerde umudun aydınlatır tekrar etrafını. Ama yetmez sen direnmedikçe, düzeltmeye seni. Aynada yüzüne baktığında değil, gözlerinin içine baktığında görürsün içini. Yazmaya çalışırken ellerin titrediğinde anlarsın tükenmekte olduğunu ve gülümsediğinde acıların akar gözbebeklerinden damla damla. Her yeni başlangıçta biraz...
  3. Yetişemedim Yüreğine..!!

Yetişemedim Yüreğine..!!

Yalnızlık yalnızlık yalnızlık :( :( " Yalnızlığını anlat bana... " Yetişemedim Yüreğine..!! Aldım elime kalemi boş bir sayfa buldum sen’li yazılarımın arasında… Yalnızlığı beklemeye koyuldum beyaz düşlerime esir olan karanlık odamda… Geldi sensizliğin çarpıcı boşluğunda.. Nefesim daraldı yuttum içimde her ne varsa… Dört duvar dillendi sessizliğimden ! Sustu yakarışlar… Taştı...
  4. cenazeyi götürüyorlardı...

cenazeyi götürüyorlardı...

benimde acayip bir fikrim geldi meleklerim canlarım benim.. bir siir paylaşıyoruz ve o şiiri yorumluyoruz anafikirini buluyoruz yani ilk ben başlıyorum işte şiirim; cenazeyi götürüyorlardı uzaklara ellerin üzerinde melekleri görebiliyordum ve inerlerken yeryüzüne ben neredeydim peki ne zamandır ordaydım en kırmızı rüzgarlarında dağların serin ve anlamsız idi ve ben gizledim...
  5. Nihat Doğan Chavez'in Cenazesine Katılacak!

Nihat Doğan Chavez'in Cenazesine Katılacak!

Bu konu; Nihat Doğan Chavez'in Cenazesine Katılacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sansasyonları ve ilginç sözleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi çok iyi bilen Nihat Doğan bu kez de yeni bir haberle magazin basınının gündemine yerleşti. Doğan, geçtiğimiz gün ölen Venezuelalı lider Chavez'in cenazesine katılacakmış :D:D Hayatını kaybeden Venezuella Devlet Başkanı...

Sayfayı Paylaş